| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Ce faci daca iti intra păr de pisică in gură?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Il scuipi! Problematic nu este cand iti intra in gura, ci cand il inspiri, si ajunge in plamani! Daca il inghiti...iese pe partea cealalta. In plamani,parul de pisica poate sa provoace chist hidatic! Eu am pisici de cand m-am nascut si cred ca am inghitit par cu memiluita, dar la plamani nu a ajuns niciunul(am facut contol recent)! Par de la animale poate sa intre in gura si de la guler, caciula sau haina de blana.Asta nu inseamna ca nu mai porti asa ceva!

10 răspunsuri:
| Lavi15 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa mergi sa te consulte un doctor! Parul de pisica este foarte periculos!

| Bogdanux a răspuns:

Raman insarcinata.

| totElodia a răspuns:

E ca si cum ai intreba : "Ce faci daca te murdaresti pe maini"?

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Il scot si ti`l bag tie pe gat! xD

| Petre a răspuns:

Fug repede la calculator, tastez tpu.ro şi pun întrebarea la Dragoste şi Sex.

| Fragile a răspuns:

Mă spăl pe dinţi cu periuţa mea din păr de câine.

| Licuriici a răspuns:

Vomit

| MarRuSiK a răspuns:

Te caci...ce dracu sa faci inkerki sa il skuipi straight faceca nu patesti nimic...dar daca il inhalezi atunci e mai rau :-s

| DaVà a răspuns:

Ce fac şi de obicei

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică:

@fetitaCUMistourile atunci, il scuip pe p*** :d