| Foxie2 a întrebat:

Ce faci mă de ce n-ai grijă că cade dintii din gura?!
Tu te razi toata ziua ca cu curu, ca cand ti-o cade dintii mai vedem noi cine se rade cu gura pan" la cerebel! Inainteaza inainte mai raid si nu mai comenta!

Tinerii astia din ziua de azi se rad si n-au grija de loc de nimic( a )
voi cum va veti impune autoritate si RESPECT fata de o pușlama cand veti ajunge batranii?

ps: sper ca nu e prea analfabeta intrebarea pentru voi...

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

>că cade
>cu curu
>că când
A, nuuu, nu mă iau de gramatica dumitale, am să consider tastatura vinovată.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Ce tastatura nerusinatalaughinglaughing

| stelyii a răspuns (pentru Musique):

Ai uitat asta "Inainteaza inainte"...laughing cred ca nu mai e de vina tastatura pentru pleonasmul asta laughing)

| MâţulMov a răspuns:

Asa-i.
nici nu dau vina pe tine, nici eu nu le pot
rezista.

| Șâret a răspuns:

Question. Te consideri amuzant? Dacă da, e timpul să-ți ruinez viața. Sper că nu-mi vei cere să achit costuri referitoare la daune morale, dar...nu, nu ești amuzant.

| totElodia a răspuns:

De ce razi cu gura pana la trunchiul cerebral? De ce iti tulburi lichidul cefalorahidian? De ce iti disturbi sternocleidomastoidianul, contractandu-l? De ce?!
P. S : Analfabet (a) este o persoana ce nu poate citi.

| Foxie2 explică (pentru totElodia):

Si tu...ai putut citi ce am scris?

| totElodia a răspuns (pentru Foxie2):

Formulata de tine, afirmatia ar suna asa : Intrebare analfabeta - Intrebare care nu poate citi. E chestie de acordare a subiectului cu predicatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici n-am putut s-o citesc