| Alecsie. a întrebat:

Ce farse de 1 aprilie stiti? as vrea sa la fac si eu colegilor... ba chiar si dirigai care-i super de treaba dar sa nu fie prea exagerate ( fundita...)

3 răspunsuri:
| DeeDee28 a răspuns:

Azi am facut facut schimb de clase cu o alta clasa de la noi din liceu...si profii s-au incurcat cand au mers la ora laughing

| ani63 a răspuns:

Pui niste crengi uscate in fata usi, cand deschid usa surpriza!? ha, ha

| sabiiiiiina a răspuns:

Noi astazi ne-am ascuns toti in baie. si am scris pe tabla "Doamna profesoara, ne-am saturat de scoala si am plecat acasa" laughing. Doamna vroia sa plece din clasa dar ne-a vazut venind de la baie laughing