| Sweet111 a întrebat:

Ce farse sa fac de 1 aprilie? la scoala, acasa? cele mai pentru cele mai amuzante funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

1.Lipeste cu un scoch incolor capacul si colacul de la wc. O surpriza neplacuta pentru cineva care se grabeste sa ajunga la baie!

2.Pe 1 Aprilie poti sa bagi in cutia postala a prietenilor o scrisoare facuta frumos (stampilata) prin care sa-i anuntati ca vor fi deconectati de la reteaua electrica pentru reparatii timp de 2-3 luni.

3.Mai poti pune ulei pe gresie

4.Pe 1 Aprilie poti sa bagi in cutia postala a prietenilor o scrisoare facuta frumos (stampilata) in care ii s-a suspendat permisul si ca este cercetat penal pentru omor.

5.Sau ai mai putea sa ii spui mamei tale ca tatal tau s-a spanzurat, insa.nu [prea cred ca :-ss...intelegi tuoh go on

6. pune un balon nu legat tare la gura sub fundul cuiva cand se asaza pe scaun si o sa radeti in hohote.

7. Taiate o bucata de ceapa in bucatzi marunte si pune in pasta de dintzi.ai grija! Daca esti prima care se va spala pe dnti, te vei pacali singurahee hee.

8.Cu cateva zile inainte de 1 Aprilie, cumpara un tub din aceeasi pasta de dinti care este deja in baie. Deasemenea, cumpara si niste unt de arahide - daca nu cumva ai deja.

Tine minte cata pasta de dinti mai este in tubul initial. "Stoarce" noul tub de pasta de dinti de toata pasta, insa curata foarte bine chiuveta. Cu mare grija taie capatul tubului cu un foarfec. Deschide tubul si curata pasta de dinti ramasa.

Cu ajutorul unei linguri umple tubul taiat cu unt de arahide. Ruleaza capatul tubului de pasta de dinti astfel incat sa nu se observe taietura.

Dupa ce toata lumea s-a dus la culcare, schimba pasta de dinti cu tubul plin de unt de arahide. Nu uita sa-l pozitionezi exact cum era tubul de pasta de dinti.

Dimineata, lasa-i pe ceilalti sa se spele pe dinti inaintea ta.

Fii pe faza cand isi dau seama ca au fost pacaliti!

| Esperança a răspuns:

1. Poti sa lipesti o fisa sau o bancnota pe jos la intrarea in clasa/afara pe trotuar! O sa fii surprins cati or sa se aplece sa o ridice!
2. Poti sa schimbi zaharul cu sarea.
3. Furiseaza-te seara in camera parintilor sau a fratilor si fixeaza alarma ceasului cat mai devreme.
4. Sa dai foc la o hartie, cand cineva doarme si sa strigii cat te tine gura focccccccccc!
5. Pune-ti un coleg sa iti sune prietenu si sa se dea drept actualul prieten.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Prefate ca esti bolnavioara,incepe sa plangi deaiurea, pacalestei pe colegi ca i nfata scolii este madonna in carne si oase, zile ca au fost toti invitati sa participe la oi preselectie pentru.romanii au talent,iubire si onoare,etc. zile ca uh nai fost invitata si asa ii si testezi sa vezi daca u hesti mai importanta pentru.ei sau o simpla preselectie, zii unei colege ca s-a dat cu prea mlt rimel si ca i sa intins pe toata fata, zile parintilor tai ca te duci intr-o tara straina pentru. 4 ani si ca nu te poti intorca din cauza ca vei lucra, dar ca nici macar nai vrea si ca sa mearga frsa dormi 2 zile asa la o colegutza de a talaughing
sunt mai mlte.ma mai gandesc eu dac e. funditzzza?

| Andreea_5022 a răspuns:

Poti sa-ti pui un plasture la ochi si toti o sa te intrebe ce ai patit

| stefan0002 a răspuns:

Poti sa te duci la magazin si sa cumperi un cips si piper negru praf si amesteci si te duci in clasa si le dai mai intii la colegilor fate ca esti ocupat si imparte fii generosbig grin

| ZzGabYZz a răspuns:

Distragei atentia unui coleg si zii ca vine domnu prof... Dc asta nu e buna alta : spune-i colegului sa vada ce a patit scaunul tau si Pune-i un pix in cur si a sa faca, aoooooooooooooooo! si seteaza la noapte ora de trezit la lucru si il setezi la miezul noptii si a sa faca toata familia, nnnnnnnnnn.

| ZzGabYZz a răspuns:

Stai in spatele unui baiat si pune-i petarde la picioare (a sa fie periculos) Pune o petarda intr-o minge crapata dai foc si mingea sare in sus si cand cade il pui pe un coleg sa steie in fata mingii si sa vada o fata si a sa ii cada in cap | _|
Funda?>?>?

| Dragomir_Ionut_1984 a răspuns:

Suna un prieten si spune-i ca luni 2 aprilie este zi normala si trebuie sa isi faca temele care erau pentru. vacanta.