| bombonika_9380 a întrebat:

Ce fata ar refuza un baiat?

Răspuns Câştigător
| NoName0011 a răspuns:

Credeai ca... daca iti raspunzi singura la intrebare iti poti da tie fundita?laughing

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cristi202 a răspuns:

Depinde de fata. Depinde de baiat. Insa ce baiat ar refuza o fata?

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Saracutza de tine, ti-ai uitat mintea sau ce? ai uitat ca trebuie sa iesi de pe contul asta si sa intri pe celalalt? ti-ai luat pastilele/licitina ca sa nu mai uiti? imi pare asa de rau de tinesad
cat iti mai raspunzi singura la intrebari? se pare ca ai nevoie de mult efort ca sa iti amintesti ca trebuie sa intri pe celalalt cont ( : | m-ai plictisit pa( : |

| princessOfcaraibe a răspuns:

Lolll fathuko daca vreiai sa-ti dai fundita trebuia sa teloghezi pe celalalt! laughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi-ţi răspunzi singură? Sau cumva ai uitat să te loghezi pe celălalt cont? rolling on the floor
Foarte tare.

| JustMelavJustMe a răspuns:

Intrebare Istina: Oare ce-a patit bombonika?
Raspuns Iustina: Nu stiu. intreab-o!

| Aℓida a răspuns:

LOL straight face
draga fata, ai uitat sa te loghezi p celalalt cont. app daca ai probleme cu memoria ia un MemoPluswinking cred ca ajuta sa nu mai uiti sa-ti schimbi conturile oh go on
Copii din ziua de azi... rolling eyes
Get a life!

| xPinkSunShine a răspuns:

Off, off! Draga mea, ai uitat sa te deloghezi de pe contul @bombonika si sa te loghezi pe celalalt.Hai serios, chiar asa au ajuns unii de pe TPU? Sa`si dea singuri funditse? laughing

| Yang a răspuns:

Una care stie ce vrea

| YoungHomie a răspuns:

Interesantlaughing eulaughing am refuzat destui destepti

pei daca vine un rrom care miroase urat, ii pute gura, cu haine purtate de nu stiu cate saptamani si neschimbat...se da la tinelaughing tu ce faci? ii zici "vrei sa ma ceri de nevasta? sunt a ta"laughingrolling on the floor

sau unu din ala ca la "fratii telecomanda" vine la tine te intreaba "vrei sa fii cu mine?" si tu"sa fiu cu tine eu?" si el sa zica"NU STIU" sa mai fie si vreunu care nu stie sa vb si sa nu aiba pic de inteligenta si tu sa nul refuzi?laughing

sa fim seriosilaughingasa poti sa iei o creanga de pe jos si zici ca e prietenul taulaughing

si app tu iti rapsunzi singura la intrebare sa-ti dai funda?

vezi ca se prinde lumea si nu te prinde bine apoilaughingrolling on the floor

| diana_4229 a răspuns:

Nici o fata doar daca e un barbat... tampit si urat

| dannyella15 a răspuns:

O fata sub acoperire big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, din nou...

Ooof! Noua generaţie TPU :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una virtuoasa.

| bombonika_9380 explică:

Hmmmm depinde ce baiat