| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel desemnati voi raspunsul cistigator? La mine este simplu de tot. Voi desemnati cistigatorul.Eu nu fac decit sa lansez intrebarea dupa care urmaresc punctajul si care are mai multe puncte ala calca mai departe.Doar nu am sa fac eu treaba voastra? Eteeee...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu dau cu banu laughing

9 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Eu dau fundita cand m-am lamurit cu o intrebare, cand aflu raspunsul bun si logic al unei intrebari.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Nea harciog @dragosgan cam are dreptate big grin ...nu de alta dar daca tu ma superi pe mine (ex tongue) si eu incep sa iti dau stupizi oriunde vad un rasp de-al tau ...si toti ar proceda asa cum zici tu cu acordarea funditei...si tu rasp bine dar nu iei funda ca te-am umplut eu de stupizi, nu te oftici pe urma'? mai e "partinire justificata"? big grin

ps- a fost doar un exemplu acum sa nu dai vina pe mine pentru stupizi care tii dau alti tongue

| Dragosgan a răspuns:

Pai ar trebui sa dai fundita celor care dau raspunsul cel mai adecvat.Adica daca te iei dupa punctele care le dau alti utilizatori unui raspuns inseamna ca tu,, asculti dupa altii.,, Sa fiu mai explicitbig grinaca un utilizator care e certat cu utilizatorul care da cel mai bun raspun si se apuca sai dea stupid, tu vezi stupidul si zici ca nu e bun raspunsul si nu i dai fundita.Si treaba cu puncctele folositor, stupid, amuzant, nefolositor, inteligent este treaba utilizatorilor. Tu dai fundita, nu mai da si puncte.Si nu te mai lua dupa puncte, iate dupa mintea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rar dau cate o "fundita"happy
In special la cel care are un raspuns destul de bunhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Criticule asa ceva se impune pentru respectul participantilor la dezbatere...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragosgan daca sint altii punctati cu 10 si eu desemnez pe unul care n-are nimic nu inseamna partinire nici macar justificata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Premiera se face raspunsului mai potrivit, de acord dar cum hotarim asta odata ce sintem aici cu totii? SS-o fac de capul meu? Pai nu insemna ca va neglijez complet? Atunci voi de ce mai votati?

| Licurici_2296 a răspuns:

Ceilalti utilizatori voteaza pentru a-si da si ei cu parerea, ceva de genul unor fundite 'mai mici', insa premierea o face cel care pune intrebarea, atunci cand gaseste cel mai adecvat raspuns si rezolvare.

| 61n4 a răspuns:

Fundita trebuie data raspunsului cel mai potrivit... dupa parerea ta... cel care ti-a fost de jutor in legatura cu intrebarea pusa de tinewinking

Întrebări recente