| TraficantaDePufuletzi a întrebat:

Ce filme recomandati unor copii de 10 ani?big grin

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Home Alone (toate)
Dar ai grija sa nu faci si tu la fel ca baiatul din film big grin

19 răspunsuri:
| roxanna_1751 a răspuns:

Filmele ce se dau si pe disney channel. mie una imi plac chiar daca n-am 10 anihee hee

| Ea12345 a răspuns:

Hannah Montana \m/ big grin

| MosCraciun a răspuns:

Toy story (1, 2 si 3 daca gasesti)

Elianna
| Elianna a răspuns:

Filmele de desene animate de lung metraj ale lui Walt Disney :Bamby, Alba ca Zapada, Dumbo Dumbo, Pinocchio, Cenusareasa si altele ca in linkul urmator:
http://www.copilul.ro/Filme-pentru-copii-u48/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight, scary movie, the death man

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Harry Potter-toate seriile

| roxanna_1751 a răspuns:

@ raspuns anonim chiar crezi ca scary movie e potrivit pentru un copil d 10 ani? adica e putin cam peste 16. Twilight e frumos dar nu-i pentru copii iar the death man... nu suna foarte frumos.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Singur acasa 1, 2, 3si 4, printesa si broscoiul vechi tovarasi si alvin si veveritele :D

http://la-cinema.net/2010/01/alvin-and-the-chipmunks-the-squeakquel-2009/ asta e alvin

http://la-cinema.net/2010/01/the-princess-and-the-frog-2009/
printesa si broscoiul

vechi tovarasi http://la-cinema.net/2010/01/old-dogs-vechi-tovarasi-2009/

si mai gasesti multe filme pe situl asta http://la-cinema.net/

| geo9308 a răspuns:

Pornobig grin

| Fiction a răspuns:

Piratii din caraibe, Stapanul inelelor, daca nu esti fricos/fricoasa

| multimoak a răspuns:

Poi pe site-ul asta vad ca cei de 10 ani intreaba de altceva decat de filme pentru copiii de 10 ani laughing
Tu ai ramas in urma... Uite-te la filme porno laughing

Glumesc!

Ia toata colectia Walt Disney sau desene 3D gen Shrek, Barbie si care mai erauthinking

| AndutzaAndu a răspuns:

Filmele de pe Disnez Channelwinking.

| oana.. a răspuns:

Desene animatehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce s-a mai dibilizat lumea asta...Pai chiar trebuie sa afle picii de 10 ani ca exista pornografie? Stiti, chiar nu e comic deloc.Lasati copiii in pace, chiar trebuie sa le stricati copilaria cu prostologii de-astea? Ce sa-i faci daca voi stiti prea multe...nu e treaba lor(a copiilor).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme porno

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele de pe disney

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme de copi cum ar fi :cenusareasa, frumoasa si bestia, si de pe disney chanel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu recomand copiilor de 10 ani filme amuzante

Întrebări recente