| Justmeee a întrebat:

Ce "glumita" pot sa-i fac iubitului meu de 1 >aprilie?happy fara chestii de gen: spune-i ca ai ramas gravida...chatterbox

Răspuns Câştigător
| Georgiana8 a răspuns:

Poti sa-i spui ca vrei sa va despartiti sau poti sa-i trimiti mesaje de genu:
Nu vreau sa mai vorbesc cu tine in viata mea! Nu mai vreau sa aud de tine! Cum ai aflat te-ai dus si ai spus la toata lumea! M-am saturat sa imi aud vorbe pe la spate! Cum indraznesti sa spui ca tuturor ca ai luat teapa de 1 aprilie?
SAU
Auzi! vezi ca ma enervezi cu fazele tale proaste ce tot vb cu mine la toata lumea, nu ai ce vb? ai face bine sa iti ti gura ca deja ai intrecut masura, te credeam cea mai de incredere persoana, nu pot sa cred ca ai facut asa ceva, mai dezamagit complet.cum ai putut sa le spui tuturor ca ai loat teapa de 1 aprilie?happy
Mult noroc:d

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Spune-i ca-l iubesti, oricum, n-o faci.

| Bitzy a răspuns (pentru Musique):

Îmi place cum gândești! smug

| Musique a răspuns (pentru Bitzy):

Si mie.

| Fragile a răspuns:

Spune-i că ai rămas gravidă.
*trollface*

| PotcaPădurii a răspuns:

Poti sa te sinucizi...

| MâţulMov a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Am ras la faza asta laughing maxim i-ai dat.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Ce horror eşti...
Eu o ţin de picioare şi tu îi bagi sfoara pe gât...

| PotcaPădurii a răspuns:

Ala-i "semnul pacii internationale" sau am chiorat de tot?

| AlinaaAli a răspuns:

Spune-i ca esti desteapta si ca nu ai probleme cu ochii, asta ne dam oricum si noi seama, dupa cum ai ales categoria si dupa intrebarea pe care ai pus-obatting eyelashes

| CautNume a răspuns:

Ii spui ca ai invatat sa citesti.

| GhostStar a răspuns:

| Pawesome a răspuns:

Dai un chps cu wasabi si spune-i cai cu muci, apai zii ca ai HIV

| GhostStar a răspuns (pentru Pawesome):

Wasabi ala e hrean romanesc x10

| Pawesome a răspuns (pentru GhostStar):

Na, dai un chips cu hrean si usturoi romanesc, ascunde-i pasta de dinti si sa vezi ca toata lumeal evita pe o raza de 2 km

| Lightning1997 a răspuns:

Ar fi o idee buna de pacaleala sa ii spui ca nu stai cu el pentru bani

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Poti sa-i lasi un bilet cu "dragule, sunt la magazin" si el sa te gaseasca moarta in dormitor. happy

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Spune-i ca te-ai spârcăit in chiloței! Ai tras o beșinică si a iesit cu niște stropi! happy

| Hmmmm a răspuns:

De 1 aprilie ii poti spune ca-l iubestirolling on the floor.

| monymonika a răspuns:

1. Poti sa ii pui pasta de dinti pe clanta de la baie sau de la intrare :p
2. poti sa schimbi zaharul cu sarea;
3. poti sa scoti bateriile telecomenzii
4. poti sa mergi la magazin si sa ii lipesti pe spate o banda anti-furt iar cand va ieti se va declansa alarmatongue
acum tu aleg... sper ca te-am ajutattongue:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa-i "faci", ii inscenezi.

Răspuns utilizator avertizat
| Justmeee explică:

Doamne fratilor ce prostii puteti sa spuneti...multumesc celor care au raspuns intrebarii cum trebuie.

| LoyCE000 a răspuns:

Ii spui ca vrei sa te desparti cu el si ca el era de fapt un fel de amant.Ca tu statea cu el doar cand iubitul tau avea treaba.

| BuzulucElena a răspuns:

Sunt gravida

Întrebări recente