| anonim_4396 a întrebat:

Ce i-ai zice unei persoane dacă s-ar lua de tine fără motiv?

Răspuns Câştigător
15 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Si eu pe mama ta.

| MyObsession a răspuns:

Ce păr ai zici că-s flocii lu' mamaie.

| NumePublicAnonim a răspuns:

"hei corcitura, eu m-am luat vreodata de ma.ta care te-a facut cu 6 barbati?" asta merge ca pe roate si scap si doua luni de scoala, dar de vanataia maree de la ochi tot nu scap. laughing

| ReallySomebody a răspuns:

Ce`ai ma vaco cu mine? (chiar daca ii baiat)

| Wilder a răspuns:

'Bai bulangiule, daca iti dau una in moaca aia de retard te ia somnu'

ehh ehh? smug

| βėan a răspuns:

1."Du-te fa pe trollu' pa Tapau."
2."Vezi ca-l stiu pe Ciac."
3."Du-te fa pasi ca LeBron."

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Nu-l / o injurlaughing.
Fac pe suparata.
Si dupa isi cere scuzelaughing.[in caz ca ne cunoastem.
Daca nu ne cunostem, ii spun in fellu urmator:
"Ce mata iti trebuie?"
laughing

| baru a răspuns:

Sall. Trei posibilitati. Unu. Ignorat. Doi. Dat la pace cu el, mers pe limba lui ca sa nu se inervze si mai mult, si sa am surpriza neplacuta sa-mi dea in cap. Trei. Tocana pana nu mai sufla. Asta in cazul cand sti sa-ti aperi spatele. Dupa cate cred eu, esti fata, si ce-ti ramane de facut este sa-l ignori sau sa-i vorbesti pe tonul lui. Pa!

| Captive a răspuns:

Ca eu nu vorbesc cu animalelewinking

| WhateverX a răspuns:

I-as spune ca nu inteleg limba retarzilor...(cum face prietena mea) big grin

| Ovidiutz a răspuns:

De mine.ma p**s pe el...se ia de rock...il joc pe cap!

| amage a răspuns:

" Aa... Buna! Incantata de cunostiinta! " - e Neimportant raspunsul meuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca zice ca-s proasta sau ceva de genu ii spun: proasta ii aia care te-a imbracat dimineata, da las ca stiu eu sa-i inchid gura, doi-trei pumni in moaca si flocaiala de par e remediul inimioarei mele frinte Ohappy

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru Aleksutzu):

Conteaza,?