| Libelle a întrebat:

Ce-i cu fetele estea obsedate de justin bieber? Ce naiba le-a facut, mai vad pe unele isi fac id-uri sh vorbesc despre el... a innebunit lumea.

14 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Lumea oricum e nebuna.
Eu sunt satul de biberoane si alte chestii despre el.

| cerculetezburatoare a răspuns:

Hei. Mie, personal, imi place cum canta si cum arata, dar nu sunt nebuna sa imi fac id cu numele lui sau sa fac alte lucruri prostesti. Inca ii ascult muzica (au un mesaj care te atinge la suflet, fiind vorba de DRAGOSTE in unele piese) si inca spun ca arata bine, dar nu am innebunit sa ma visez casatorita cu el si cu 5 copii langa mine. happy E bine sa asculti muzica (te mai relaxezi si tu), dar ceva nu e in regula atunci cand te visezi alaturi de el laughing (atunci e clar, iti trebuie un prieten, cel putin, sau o vizita la un medic) happy
Sper ca te-am facut sa intelegi ca nu oricine care ii asculta muzica, e nebun dupa el. happy
Si sa-ti spun de ce este el asa "asaltat" de fane: PT. CA E DRAGUTZ, ca vocea o are ca de fata, ce-i drept. Sincer, chiar asta-seara 2 baieti au zis: "Dar cine mai e si Justin Biberon asta, ca are vocea ca de fata?!", deci baietii nu-i vad aspectul exterior, de aceea el n-are fani in randul baietilor laughing

| Drums a răspuns:

Dasad
din pacate ai dreptatesad
nu stiu ce va la el.probabil varsta lui! ca e adolescent si isi fac planuri si nu numai.
am vaz o gramada de intrebari gen:
ati vb pe mess cu justin b?
e de treaba?
sau:
aveti id real al lui si.bi?
laughing
doamneeee...
ok eu inteleg sa fi fan al unei persoane dar nici chiar asa, depaseste orice limita.
si eu sunt fan william levy dar asta nu inseamna ca trebuie sa disperlaughing
pana la urma fiecare cu gusturile lui dar pana la obsesie e cale lunga...
tu ce crezi?

te pupic:*

| Азбука a răspuns:

Nebunie totala, biebermania...

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Ai mare dreptate sunt nebune cu capul fetele astea care sunt crazy dupa justin voma. mie una nu imi place.cand vb despre el chiar mi-e greata.

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Apropo, daca avem aici in aceasta intrebare JUSTIN BIBERON, EU VOMIT! Fetelor, voi nu ati inteles din bravo ca o are ca iubita pe o dansatoare de a lui? daaa... logic ca nu cititi nici in ziua de astazi.

| ✿ ♫ Press Play ♫ ✿ a răspuns:

@diana:*:*:* Reconusc ca il iubesc si pe el si muzica lui happy. Dar asta nu inseamna obsesie, asa-i? Adevarat, are voce de fata dar asta imi place miehappy

@harciog Justin nu e gay.Am citit si eu in Bravo.Doar ca sa sarutat o data cu un baiat din nu mai stiu eu ce motiv (?)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place ff mult justin biber i iubesc... dar nu imi fac id cu justin chiar asa nu am ajuns...si vizavi de gaynu ii gay parca o sarutat odata un baiat ns exact motivu dar gay nu estetonguePtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa mora ca atunci jumate din adolescentele lumi se vor sinucide ca la m. jeacson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai dreptate ne copleseste prin muzica ne raneste sentimentele dar putin ii pasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id-ul lui justin bieber cine il vrea intra pe id-ul andralora11 sau lorek_dulcika

| melyyy a răspuns:

De fapt au innebunit fetele de le 13 ani in joswinking mai sunt si unele de 15-16 care inca probabil nu s-au maturizat dar sunt sigura ca in curand o vor facehappy
si eu recunosc ca arata foarte bine, e super dragut:X:X app am 15 aniwinking imi place cum canta si vocea lui e ok dar mi se pare prea exagerat sa-ti faci id cu numele lui sau sa vb in continuu despre el. Cele care fac asta sunt obsedate zau!
Sa va spun ceva: nici o fata nu va fi fericita cu adevarat alaturi de justin bieber pentru ca vor intervenii multe altele si sa fim seriosi e baiat iar baietii cedeaza imediatlaughing cand e vorba de o fata „dotata" ca sa-i spuneam asa, la cat o fii el de frumos cu atatea fane tot singur va ramanewinking n-am nici o indoialahappy
dar as avea vreo intrebare : justin bieber era asaltat de fete si inainte sa fie faimos? nu credlaughing deci fetele nu il iubesc pentru ca e frumos ci pentru ca e faimos big grin acum am auzit de un alt pusti ce o imita pe lady gaga de 13 ani cred „urmatorul justin bieber" sa vedeti ca se va intampla la fel si cu asta si fetele se vor trezi peste noapte ca il iubesc pe asta si justin va ramane istoriewinking

| elenaeli a răspuns:

Da ce te intereseaza ca anumite fete sunt obsedate de Justin Bieber de parca tu nu ai avea o vedeta de care iti place.Asa ca mai termino fiecare cu gusturile lui.

| kidrauhlbieber a răspuns:

Eu il adpir foarte mult nu doar pentru ca sunt nebuna dupa el dar e asa de dulce ca in ingeras are parul ala super cool si ochi caprui eu sunt inebunita dupa ochi caprui... fura inima oricui