| jeremih a întrebat:

Ce inseamna extra-virgin?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Adică fata când era în burtică la mama, era extra-virgină, când a ieșit de acolo era doar virgină.batting eyelashes

8 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

**** mea

| LittleSue a răspuns:

Virgin cu "extra" in fata

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Ce inseamna extra-stupid? thinking

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Esti interesat in afaceri cu ulei de masline?

| Mousey400 a răspuns:

Mai are un himen in plus rolling on the floor. (asta daca e fata)

| Barbiiie95 a răspuns:

Mai virgin decat virginu'.
Acum sa iti explic ce inseamna uleiul extra-virgin. Uleiul extra-virgin e cel obtinut la prima presare la rece. Uleiurile simple sunt la a 2-a presare la rece. Uleiul de masline extra-virgin provine din prima presare a maslinelor. Are o aciditate nu mai mare de 0.8% si este considerat a avea un gust superior. Funda?