| VisezInNonCulori a întrebat:

Ce inseamna, pentru un canibal, o femeie gravida? big grin funditzica cine imi da un raspuns corect si inca o intrebare haioasa big grin

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Kinder Surprise. Unde au femeile parul negru si cret?

7 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Sursa inepuizabila de hrana.
Intrebare (haioasa?!): Ce sa fac eu cu "funditzica" ta?!big grin

| AndutzaAndu a răspuns:

Kinder Surprise.
Ăăăă...
Nu ştiu ce întrebare să pun thinking

| madia a răspuns:

1+1 gratis
2 in 1

| Malvina24 a răspuns:

O stiam ...kinder cu surprize! Mi-a placut si mie! Interesanta! Ce e rosu si vine regulat.nuu nu nu e ceea ce te gandesti tu! Te mai intreb odata:
Ce e rosu si vine regulat
Raspuns=Mos Craciun!

| geoolina a răspuns:

Kinder cu surprise. cum se numesc dacii care gandesc? GANDACI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 la pret de 1

| Bubiko a răspuns:

Widow: Raspunsul este in Africa.

Întrebări recente