| amage a întrebat:

Ce intamplari haioase vi s-au intamplat la scoala? Eu imi amintesc cum un coleg a aruncat o cutie cu lapte in capul domnului director crezand ca e un profesor nesuferitlaughing

5 răspunsuri:
| RenataG a răspuns:

laughingppfff la mine era ca alergam dupa cineva pe holu scolii si am intors capu dupa un tip care mi placea si atunci a iesit dl dorector dintr o clasa si nu l am vazut si el fiind mai gras am dat cu, capul in burta lui si apoi am cazut in fundrolling on the floor) pfff un punct scazut la purtarerolling on the floor

| melissa_3397 a răspuns:

Kand m`am askuns cu o pr in wc si am asteptat sa se inchida scoala laughing) da ni-am plictisit ca erau toate clasele inchise si am iesit pe geam si am sarit si gardu :-J dhoamne parca eram dupa razboi laughing:-d

| szilard45 a răspuns:

Pff amintiri frumoase din clasa a 8 jucam counter strike cu cornu si laptele eram in 2 tabere si cand sa fga unu pe uso un coleg o dat dupa el cu laptele si a intrat diriga si fix pe ealaughing

sau cand jucau capra o sarit unu si la un metru mai incolo o aterizat pe burtalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| kymy a răspuns:

Ne jucam in clasa lapte gros si malaios in ora profa de lb romana nu venise la inceput fetele nau vrut sa se joake.Noi radeam de baieti ca stateau cu capu sub curu la colegi. Dupa un timp am decis sa ne jukam.SI cand deodata vine directorul, eu stateam atunci sa sare pe mine.Si face el ce faceai tu domnisoara? stateai capra? norocu nostru ca am scapat.Ne-a dat doar un avertismet

sau

era ora de sport si un baiiat sa dezbracat in fata fetelor.Si o colega la filmat.noi radeam de numai puteam, toate erau pe jos moarte de ras.SI pana la urma fata aia a gasit-o diriectoru.si var si amar de ea!