| rahelyta a întrebat:

Ce la ce foloseste bideul in imaginatia voastra(amuzant) eu am cautat pe google si am dat de descrierea asta http://ionutiosub.ro/blog/2009/09/la-ce-foloseste-bideul / :)))

Răspuns Câştigător
| Ingerash a răspuns:

Am ras 10 minute la comentariul ala...a explicat foarte bine ce era de explicat

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Valabil si la penis, dar si la vulva. Numai ca, in acest caz, operatiunea se va face cu fata catre bideu. Spor la treaba si apa din belsug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sa nu-mi spui ca atunci cind l-ai vazut prima data ai crezut ca e pentru gargara sau vreun aparat sofisticat de curatat dantura? laughing

| ZeePinkStar a răspuns:

laughing))) nu ma gandeam la o explicatie mai buna ca persoana respectiva laughing

| fanbaieRO a răspuns:

Bideurile sunt obiecte sanitare foarte utile, extrem de benefice pentru sanatate. Se folosesc foarte usor si curata foarte bine zonele intime.