| Shine a întrebat:

Ce lucruri amuzante sau penibile vi s-au intamplat?

Răspuns Câştigător
| ShoriceL43 a răspuns:

Pai mi s-a intamplat o data doamne nu pot sa uit niciodatalaughing)
Deci:...
Eram mai mica si era o fata handicapata.o chema Petrina si nu prea stie sa vorbeasca...are vreo 20-30 de ani.
Iar o proetena de-a mea a aruncat cu pietre in ealaughing.
Si aia nu stiu ce avea cu mine si imi tot zice cand ma vede pe strada (dupa cum am zis nu stia sa vorbeasca bine) si imi zice ea: "Ba de se a auncat cu pete in mene (Ba de ce ai aruncat cu pietre in mine)laughing. doamne da m-a amuzat rau faza aia dar cel mai amuzant a fost ca eu nici macar nu am atinso cu nici o piatralaughing)
Bine nu rad de ea ca era handicapata da...ma rogoh go onrolling on the floor
In fine:*
Fundaa?batting eyelashes