| Kitteny a întrebat:

Ce lucruri foarte amuzante si penibile vi s'au intamplat?

Răspuns Câştigător
| cabano a răspuns:

Ce-a mai amuzanta faza care mi s-a intamplat, a fost in Londra unde scria pe un afis, WC PUBLIC, intrand inauntru dupa maxcim 15 secunde mi-am dat seama ca era asa de public ca toata lume se uita la minelaughinglaughinglaughing
adica pereti erau transparenti cei din afara vedeau tot inauntru, era camera ascunsalaughinglaughinglaughingmai amuzanta de asta nu cred ca mi sa mai intamplatlaughinglaughinglaughingkis

9 răspunsuri:
| wish221 a răspuns:

Ooo! Pfff! cu ce sa incep? O data am fost la un fel de restaurant cu inca 3 colege si am rugat-o pe una sa ma imprumute cu niste bani pentru ca eu nu aveam portofelul la mine, iar la sfarsit am realizat ca nu avem destui bani.Si cand am scos toate de prin fiecare buzunarel tot maruntisul din lume, am scapat o moneda de 10 bani sub canapeaua restaurantului si nu am reusit sa o luam.Noi deja ne facusem planurile, care cum spala vasele! La sfarsit ne-am tot batut capul vreo jumate de ora cum sa facem si care sa duca banii, adica totusi...lipseau 10 bani. I-am dus eu dar nu am mai stat sa ii numere ca sa nu isi dea chelnerul seama ca lipsesc bani. Vreo doua luni bune nu am mai trecut pe acolo... a fost amuzant!laughing

| Bubu a răspuns:

Cand am fost intr-o cofetarie si am comandat multe si la urma nu am avut banii necesari sa platimlaughing

| curcubela a răspuns:

Am avut o intalnire cu un baiat... cea mai nereusita intalnire. Dupa ce m-am gatit frumos si am depus destul de mult efort ca sa arat cat mai bine am luat un taxi si m-am dus la locul cu pricina. Si ce credeti ca am gasit? O trupa de microbisti, suporteri inraiti ai unei cunoscute echipe de fotbal de la noi...si printre ei si pretendentul meu, binenteles. Da nu au venit asa, cu mana in dos, nu nu. Aveau cu ei steaguri si pancarte, ce mai, suporteri dedicati trup si suflet.Eu la inceput am dat doi pasi inapoi pana m-am dumirit care-i treaba si apoi mi-am facut loc printre multimea de fanatici ca sa-l gasesc pe el, doar el. Am stat la un suc o juma de ora (probabil cea mai lunga din viata mea), fara suporteri si stegulete prin jur de data asta, si apoi m-am intors acasa unde am inceput sa dau jos machiaje si gateli facute degeaba.

| Pho3nix a răspuns:

Eram cu prietenii si ne duceam la magazin sa cumparam baterii. Ajungem la magazin si ii zic eu vanzatoarei ''Nu va suparat, baterii Durex aveti?''.

Am confundat marcile laughing.

| Kitteny explică:

Sunr super amuzante dar scrieti mai multe si aleg un castigator.sa va zic si eu! Iarna trecuta am mers la patinoar cu prietena mea si dupa jum. de ora am vrut sa ies de pe gheata ca sa ma duc la toaleta.Si cand vreau sa pun piciorul pe uscat. ce patesc? Da unul peste mine si eu ca sa nu cad il apuc pe el de gulerul gecii si il ridic in sus...ala saracu nu mai avea aer si eu m-am facut rosie si am fugit.laughinglaughinghappylaughing

| Acvila a răspuns:

Cea mai amuzanta dar si penibila intamplare a mea s-a intamplat acum 3 ani.Tocmai ma mutasem cu prietenul meu la ai mei.si...in seara cu pricina am facut-otonguein fine, dupa o noapte fierbinte, mergem sa luam micul-dejun.Erau mama sora-mea deja asezate la masa, dupa ceva timp apare si tata cu cearcane la ochi, f obosit si ne zice: "ba, faceti ceva cu patul ala ca scartaie in draci! Sau mai bine, puneti-va o perna p gurarolling on the floor

| JustMusic a răspuns:

S-a intamplat unnui coleg. Eram in excursie vara asta, el putin ametit si incearca la o fata.Merge si zice, citez tongue "-Tu esti beata?"
"un pic ametita"
"bine"
~se aseaza langa ea~
"MAtei, date de langa mine ca nu-ti merge"
Muream de ras cand am auzit asta laughing

| katuu-sleep&party a răspuns:

Poi...asta a fost anul trecut, in generalabig grin eram cu niste prietene si cu un pahar de lapte in manalaughing si la un moment dat m-am impiedicat de chiozdanul unei colege si am aterizat intr-un genunchi cu paharul de lapte deasupra capuluilaughing si cred ca am stat asa ceva timp.cand m-am ridicat eu, venise profa in clasalaughing

una din cele mai penibile si amuzante lucruri care mi sau intamplat

(pana acum)laughing

| Cristianne a răspuns:

Wish221, scuze de stupid, am apasat din greseala, e foarte tare povestea talaughing

deci sa zic si eu daca tot sunt aicilaughing:
eram la scoala si aveam niste pantofi cu toc(micut evident)si femeia de servici spalase parchetul din clasa, inainte de a veni la scoala cred.si in ziua aia plecam in excursie, si sa ma duc eu in rand de la banca, ce sa vezi? am picat pe jos pentru ca parchetul era foarte alunecoslaughinga fost penibil.

sau cand eram mica, la patinoar, abia invatasem sa patinez si ma pusese tata pe lemn, acolo pe margine.pe atunci nu erau plase si tata, cum s-a intors putin, cand sa se uite inapoi la mine, ghici? gaseste-o pe kitty de unde nu-ilaughing)se uita pe acolo si cand s-a intors m-a vazut pe jos, pe partea cealalta a patinoarului, adica acolo unde nu era gheata, intr-un morman de zapadalaughingoare de aici se pun placi la patinoar?laughing))):-s

cand eram mica am picat cu fundul in wc pentru ca ma dadeam eu mare ca nu fac la olitalaughing(asta pe la 3-4 ani)

la scoala, profa ne daduse vreo 10 ex din manualul de romana si eu le-am facut de la alta paginalaughing

in clasa 1 am adormit la ora de religielaughingrolling on the floorrolling on the floor

km atat imi amintesc.

xoxo kitty