| abcdefghijk1234567891011121314151617 a întrebat:

Ce mai faceti? (nu >uitati:: T/A)

20 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Mă pregătesc să merg la Românii ARE talent
(lol)

| Bastet a răspuns:

îl chinui pe Kazimir cu Rebecca Black

| Bastet a răspuns:

@Clannad

îţi doresc să nu aflii... http://www.ziare.com/......eo-1083511

| giuly a răspuns:

>copil de 10 ani ranit la anus de catre Kazimir si sconcs

Also, e incredibil ca intrebarea asta, pusa a 5476416834a oara, inca primeste raspunsuri.

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Sa-mi bag plugu

| Sconcsiş a răspuns:

Las roxano, că nu uit. Oh stai, tu ai zis că îl urăşti pe Kazimir
http://ultimatelifestyleproject.com/......inger1.jpg

| Sconcsiş a răspuns:

@Roxanutza
Şi ce?

Răspuns utilizator avertizat
| AudImagini a răspuns:

Ma uit la DeDe aia care se marsupiaza cu pixu'n vazin

| LastChance a răspuns:

Incerc sa supravietuiesc intr-o lume plina de cocalari si pitipoance...

| αηηα a răspuns:

Belesc ochii la monitor...

| AcidCuSange a răspuns:

Ce sa facem? Il injuram pe JB [scuuuze daca esti fan]. Este cel mai NE-bun om din lume mai ales la muzica si la miscari de dans...Pfff...il urasc raised eyebrows. Daca ar fi sa ii dau una in bot as pune o intrebare pe TPU daca ar fi recomandat sa ii dau cu barosul in cap.Ma enerveaza la culmeee [chiar si muzica]!at wits' end
Dar imi place muzica lui rolling on the floor. Fundita? puppy dog eyes

| Jazzooohs a răspuns:

Ma frec de scaun.tu?

| abcdefghijk1234567891011121314151617 explică:

@Łλŕľ,nu sunt fana.

| abcdefghijk1234567891011121314151617 explică:

@sconcs,esti cam nesimtit! Asta e parerea mea si nu ai de ce sa comentezi!

| Esperança a răspuns:

Ascult muzica cu bass puternic laughing

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Stau pe budă tu? smug

| 2middlefingers a răspuns:

Caut aparente