| EvangelineDS a întrebat:

Ce mai faceti TPUlaughingp. s trivia/amuzante

Răspuns Câştigător
| Drums a răspuns:

@pwpSustineCampaniaTPUrevive - mintile geniale gandesc la fel rolling on the floorrolling on the floor
gluma!
happy

11 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Păi mă scarpin în c... cot.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Fu.garesc muste

| Vizitiul a răspuns:

Sfanta la.ba.

| Deyutza a răspuns:

Ma gandesc cum sa zbor tongue, sa ma arunc de la etaju' 5? as putea cumva sa mor? exista vreun risc?

| EvangelineDS explică:

@deyutzavreavatapebatz
pai exista riscu sa ajungi la spital da mai bine faci cum am facut si eu :
odata ne jucam adevar si provocare cu niste prietenii si am picat eu si o colega mo pus pe mine sa sar de la etaju trei pe 60 lei [normal ca toti credeau ca no sa ssar] mno m-am dus acolo si am sarit dar m-am ales si cu o mana scrantita dar si cu 90 lei mi-a dat in avansbig grindeci daca sari de la 5 sa ma anunti si pe mine ca ma duc sa ma rogpt tine laughing
@rokelle 75 pai eu de abia acum m-am trezit si incerc sa rezol cate ceva pe aicibig grinbig grin

| EvangelineDS explică:

Eu nu sutin micadefapt marea voastra campanie ptca cu campania asta numa intrebari raportate useri sunspendatii si din astea

| pwp a răspuns:

Vroiam sa spun exact ce a spus Drums rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| rockelle75 a răspuns:

Contează?
oricum, mă cac, tu? laughing

| LolaKissTheGirl a răspuns:

E bine, pe-aici, pe-acolo.
Tu?
Ei bine, nu se pare ca sustii mica noastra campanie.

| Drums a răspuns:

Sex ora la vitezaaa
rolling on the floor