| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

:)))))))))))))ce'mi place cand zice ala:"da, chiar o are! da, chiar o are!":))))))))))))))))))))))))
http://www.youtube.com/watch?v=jus88D5N6V8

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca e singura parte draguta din melodiehee hee. Stiu melodia, dar sincer... mi se pare ca ar fi o chestie mai amuzanta mai mult pentru aia care cum aud un cavant mai "indecent" [ ca sa zic intr-un mod frumos] incep sa rada.

Apache
| Apache a răspuns:

Mi-ar place sa imi pun melodia asta ca ring-tone si sa imi sune telefonul cand sunt la baie ...like a boss!

| LikeARollingStone a răspuns:

Tare! laughing
cica am majusculelaughing...are umor domnul robot!

| lalalalallll a răspuns:

Ce amuzant

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

E veche faza laughing dar inca e tare

| AnneBre a răspuns:

*NOname mode on*

Sincer pe mine una nu ma impresioneaza deloc limbajul vulgar si lipsa de inteligenta a celui care a facut acesc video

*NOname mode off*
laughing)) hai ca-i buna