| Forevăr a întrebat:

Ce-mi place cum canta tipul :x Il chem la nunta b-)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=L SZ01B1PYyA#!

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Stii ce e grav? ca din 40000 de vizualizari numai 1 % si-au dat seama ca nu canta el...

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Apache):

Stii ce e si mai grav? Ca l-am mai postat...

| Forevăr explică (pentru Apache):

Mi-am dat seama ca nu canta el. Face pleibecwinking

| alabalaportocalala a răspuns (pentru Apache):

Haide frate i-ai distrus visele el asi facuse planuri se si gandise la buget! dar acum ca a aflat ca nu canta el! o sa afle ca nu are nici bani pentru Gipsy Kings (pentru cei mai inculti ei sunt cei care canta cantecul ala:Bamboleo)winkinglaughing

| totGumã a răspuns (pentru Apache):

Shttt,eu m-am prins!

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mie imi place avatarul tau laughing
pe ala l-am mai vazut, e putin sarit de pe fix, dar.ce-ar fi lumea fara astia?

| Forevăr explică (pentru MasterOfDisaster):

Sa inteleg, ar fi bine fara avataru meu? Adica fara mine? waiting

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru Forevăr):

Dude,nu!
eu cand am zis „pe ala l-am mai vazut",ma refeream la tipul ala de pe youtube. si cand am zis„e putin sarit de pe fix,dar.ce-ar fi lumea fara astia?", ma refeream ca datorita lor mai radem si noi in fiecare zi, lumea ar fi naspa fara cei sariti un pic de pe fixwinking.
scuze ca nu m-am exprimat de la inceput mai clar.laughing

| Forevăr explică (pentru MasterOfDisaster):

Trebuie sa te exprimi mai clar. Pentru ca eu este mai prost de felul eiwinking

| ViezurE a răspuns:

Da' cu cine te măriţi tu nebuno?smug

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Da' pe mine nu ma chemi la nunta?

| Downfall a răspuns:

laughing Unde l-ai mai gasit si pe asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esiamor, cegasiga, tamaneram! No te nera culpa! *de aici nu mai stie ca se canta prea repede*Si nu el canta...trebuia sa-ti dai seama din prima.