| anonim_4396 a întrebat:

Ce naiba ce ***! nu ma lasa sa intru pe T/A pe voi va lasa?(imi zice probleme tehnicehappy

8 răspunsuri:
| TedMosby a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie, dar trebuie sa dai multe refresh-uri, ca sa mearga.Totusi,am o intrebare...big grinaca nu poti, acum sa intri pe t/a, atunci cum de ai reusit sa postezi intrebarea in aceasta cateogrie?

| MrSpooky a răspuns:

Da ma lasa

| Aislinn a răspuns:

Mie uneori imi apare pagina alba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreti voi sa fie "reabilitata"? Pai se lucreaza deja. laughing Nu va mai da acces unora!

| CautNume a răspuns:

Pot sa postez aici intrebari ca nu trebuie sa intru in categorietongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma lasa sa intru pe TPU straight face
Asa ca am intrat pe la dragoste si sex...

| ana19anamaria_5941 a răspuns:

Pai si tu acum cum ai intrat?

| CautNume a răspuns:

Ana19anamaria cu "intrebarile mele" doamne...

Întrebări recente