| nopenopenopenoope a întrebat:

Ce naiba face aia/ala din spate spala ciorapi?

http://i.imgur.com/SdeA8.jpg

Cati copii au murit in balta aia...

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Da vedeti in ce statiune e ca vedeti ce multa lume e si ca e foarte curat?

6 răspunsuri:
| αηηα a răspuns:

Mda...si tipa aia a venit cu covoru` la plaja, or what? laughing
Saraca, prosopu` era prea greu...

| maryana5 a răspuns:

E o ea. Are sani.

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Isi spala chilotzii sh slipul...nu vezi ca nu are slip pa el?!raised eyebrows
o fi zis:"lasa, ca nu mi se vede p**a, din cauza slaninilor"oh go on

| MissDelevingne a răspuns:

laughing nu vezi ca aia nu au nici dupa ce bea apa...stau la plaja pe patura taraneasca ce si-o pun pe patul lor tzaranesc...nici prosoape ca lumea nu au sa stea pe ele la plajalaughing folosesc paturi de pe vremea strabuniciilaughing laughing

| Me_3490 a răspuns:

Se da in spectacol laughing