| SmileyQueen a întrebat:

Ce nebunii ati facut la scoala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestii minore: am violat-o pe directoare, am omorât o femeie de serviciu, am scos limba la toţi profesorii... cu patentul. Chestii nesemnificative şi banale.

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

L-am uitat pe un coleg inchis ( era zavor si pe afara) in WC. Cand stateam la internat am pus un lighean cu apa deasupra usii. Un coleg venea mai tarziu si ne deranja.

| AirănMeidăn a răspuns:

Am dat test.A fost o aventura de o zi, ce sa mai zic!

| PedoBarbie a răspuns:

Eu n-am fost la şcoală.

| Naяutσ a răspuns:

Am invatat in pauza, ba chiar ne-am si facut temele pentru a 2a zi blushing

| SmileyQueen explică (pentru Naяutσ):

laughing Noi ne facem temele in vestiar la sportlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost la ore, m-am comportat frumos cu toti profesorii si toti elevii, am stat cuminte in banca. Nu-i asa ca sunt un baiat rau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii puneam pe profesori sa stea la coltul copiilor neascultatori si sa ne faca temelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare oră de dirigenţie e o nebunie totală.
Sănătate!

| SmileyQueen explică (pentru anonim_4396):

La noi la dirigentie sunt Stirile PROTV de la 8:30laughing

| Aneurysm a răspuns:

Am dat o profesoară afară din clasă. Voia să mă dea ea pe mine primul, m-am luata veartă cu ea, a avut un mental breakdown şi a ieşit afară. Culmea e faptul că aia nici nu e vreo profesoară de-a mea...

| AerDeMunte a răspuns:

Ieri ne-am facut temele in pauza si am fugit de la unule ore