| Biby a întrebat:

Ce nesimtita este LadyJ!
Sunt de pe 30 martie, dar am uitat sa le postez.
http://i.imgur.com/2pEpE.png
http://i.imgur.com/2CQm6.png
http://i.imgur.com/3oaLl.png
http://i.imgur.com/KFkFh.png
Cum sa facem ca sa prevenim astfel "specimene"?

25 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Normal ca e nesimtita ca doar e fana lui Biberon

| Kazimir a răspuns:

Id name... epic fail!

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Bietul.FOCA,si el care astepta atata sa vorbeasca cu tine.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

*plangand*
eu de ce nu sunt jb hater? crying

| Lisa a răspuns:

Sunt si eu acolo! Pe lista ei neagra! Cat de deprate am ajuns cu ura luio bieber :')

ma simt bine acum ca ladyj imi e dusmanca happy

| MikiPiki a răspuns:

Mi-e frica de fanteziile ei cu bieber si NoMusicNoLife cand m-ai luat de mana impreuna cu ceilalti am realizat...ca ai mana fina

| pwp a răspuns:

Copil retard...

| pwp a răspuns:

Copila retarda...

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Eiii...Nu le poti prevenii!
Ideea e ca si eu eram (cand mi-am facut prima data cont pe TPU) INDRAGOSTITA si il ADORAM mult mai mult ca ealaughing!
Ce ti-a trimis ea e un ca-ca-t.Nu stii ce ma certam cu mhn24 Doamneeelaughing [[prin mesaje]]!
Deci ea e pitik pe langa ce faceam eu!
Acum inca imi place...Dar nu ezit sa rad de el.
Si daca vede LadyJ comentariul, ii transmit asa:
DoamnaJ potoleste-te te rog! Si nu imi trimite si mie mesaje din alea pentru ca si eu sunt cu SUS JUSTINlove struck da. Daca dormmi cu cainii, iei purici.Asa cum tu ai luat purici, pentru ca te-ai bagat cu astia la cearta. Eu incerc sa rad cu ei, si sa las balta, oricum aici e T/A si ne batem joc si aiurea, nu numai asa de chichi-ricky. Deci...

Răspuns utilizator avertizat
| FreshDreams a răspuns:

Iti dai seama? O sa fii pe lista ei neagra mereu!laughing
Pai din pacate, obsesia asta cu Justin Bieber se raspandeste destul de repede.
Eu prefer sa ii ignoroh go on.

| AliceInMordor a răspuns:

Le ignoram...pe mine nu m-a pus pe lista...sadsadsad

| Quest a răspuns:

Wow she's back!

| JustMelavJustMe a răspuns:

Vreau sa ma urasca si pe mine! crying ii trimit si eu un mesaj! smug Ma doare fix in ciot si sincer chiar daca mi-ar placea nu as fi in stare sa ma lupt cu toti eci de pe aici...fiecare are cate-o pasarica.da' ea are mai mult ca sigur un stol intreg.

| LNK a răspuns:

Cine naiba mai e si asta?

| b342 a răspuns:

Buna.
Acest " specimen " se poate raporta. Daca tie nu iti place JB asta nu inseamna ca ea are dreptul sa te injure. Sunt preferintele tale! Nu are dreptul sa te jigneasca pentru ca fiecare are o parere.Da, nici mie nu imi place JB si sunt de acord cu tine in privinta lui. Dar asta nu inseamna ca fanii lui trebuie sa sara pe noi cu injuraturi.Pana la urma,ce o intereseaza pe ea ce iti place? Sau de ce trebuie sa stii tu ca ea asculta in acel moment JB?! Fara suparare LadyJ dar, nu ai dreptul sa injuri persoanele de alta parere! Urat!
Pa, pa. happy

| Deeu_1723 a răspuns:

Nesimnţiţilor!
Pe mine nu m-aţi băgat în listă.
Acum plâng...

| dyenutza01 a răspuns:

Wow wow...deci e fan justin b.inteleg asta!happy dar deja cand se ia de metallica.laughing E gravno talking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy Multumesc ca ai dovedit ca ea trm mesaje de-astea! Exact in aceeasi zi mi-a trm si mie unul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@LadyJ-Ce zici despre asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furioasa lui mamica...

| TheCyrusFever a răspuns:

Pai poti sa ii raportezi! Deci raporteaz`o happy Si ignorai,nu le da im-portanta, nu merita!
O zi buna, te pup! :*

| CârnăciorIubeșteImprimantă a răspuns:

Poti sa faci o poza si la desenul cu Justin din paint?laughing) chiar sunt curioasa laughing)

Întrebări recente