| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta "posedata": http://www.youtube.com/watch?v=RBCGvmBKXxs&feature=fvw
care a luat 5000 roni amenda de la CNA si a ajuns "vedeta" cunoscuta si la BBC?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

P'asta daca n-o tii toata noaptea in sex ca-ti oboseste "cucul" trage de el sa se scoale pana ti-l smulge, apoi iti smulge si capul de pe umeri cu tot cu coloana. laughing Imi place finalul, o da pe erotic line. Alo? Aloo?! rolling on the floor

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cred ca aia era nebuna laughing Ce m-as fi bucurat sa nu sune deloc tel sa vedem ce mai facea laughing Nebuna...

| selef a răspuns:

Da ''Maimuta Urlatoare"

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ce nu fac blondele vopsite brunete pentru bani?

| andreea89 a răspuns:

laughing)) cat am ras, ce tampita

| zuly a răspuns:

Exista 2 lucruri nemarginite - Universul si prostia omeneasca. Asupra Universului inca se mai fac cercetari.

| knnight a răspuns:

Lol, chiar posedata, ce tare e sf laughing)rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si a spus ca si-o trage pentru 3000 de Euro. Acum tot ma gandesc cand o sa am eu banii astia ca as vrea sa ii astup guralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil ca la vremea aceea nu mai avea audienta si a incercat sa faca panarama doar pentru a atrage atentia.audienta=publicitate=bani=sefi fericiti=fatuca bine platita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=jbg2A6B_BR0&feature=related
Uite o chestie misto... parodia celor de la Neata cu Razvan si Dani:P