| Paty_1222 a întrebat:

Ce parere aveti de justin bieber? ce melodie de a lui preferati?

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Malvina24 a răspuns:

E un cantaret ca oricare altul.Nu am nici o melodie preferata, nu am nimic cu el si nici cu muzica lui(nici cu cei ce o asculta) singurul lucru pe care il am e un poster cu el desupra biroului care a ajuns acolo dintr-o intamplare nasoala(am patit ceva nasol pe perete si nu am avut alt poster sa pun si l-am pus pe asta si inca unul cu Pink)O seara frumoasa va doresc!

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Deci pur si simplu nu il sufar

sa-ti dau niste motive: ;)

-are fite;
-face de ras rasa masculina ;
-nu-mi place felul cum isi da bretonul de pe ochi ;
-nu stie sa lege 2 cuvinte;

oricum...nu are cum sa ne placa de un tip pe care nici macar nu l-am vazut (in afara de TV sau pe net).

si pun pariu ca toate fanele lui sunt pana in 14 ani...:|

de exemplu eu am 13 ani...dar nu il suport...:|

si eu sunt un copil dar...

bai...copiilor vor chiar nu aveti ce sa faceti ?
adica invatati si voi la romana sau la alta materie...

recunosc ca si mie imi plac vreo 4 melodii de ale lui(eenie meenie,love me,baby,overboard) dar nu sunt innebunita dupa el...nu il visez noaptea :)))

cand am vazut videoul asta am inceput sa bufnesc in ras.dar mi s-a facut mila de acea fata...:(
http://www.youtube.com/watch?v=dTCm8tdHkfI

dar fiecare cu gusturile sale...:)

bye! :-h

| annammaryya a răspuns:

Hmmmmmmmm... Ce parere am despre MAGARUL ala? Dupa parerea mea este un idiot si un prost si fanelesi fani lui(de fani ma indoiesc ca are) nu sunt mai mari de 10-11 ani.Cat despre melodii melodiile lui sunt bune doar cand el este pe planul 2 aidk canta cu cineva in rest sunt varza

| CopilRasfatzat a răspuns:

Aa.straight face mie chiar imi plaCe jb :X

si n`am 10-11 ani km a zis annammaryya

adiCa ce vad rau in asta? ca-mi place jb big grin

este foarte simpatiC love struck

si nu am o melodie preferata.

dar ar fi one less lonley girl sau love me happy

| MyWorld a răspuns:

Justin Bieber este dupa parerea mea unul dintre cei mai buni cantareti care exista sau chiar cel mai bun. Deci efectiv muzica lui iti ramane in minte. Iar una dintre cele mai faine melodii este "Stuck the moment" sau "That should be me"

| Craciuuun a răspuns:

Pai Justin bieber nu exista...glumeam oricum cei care au vazut video pe ytube cu not existing jb e o facatura mare. dar oricum jb chiar e o fata...happy si sufera de el gen filmele alea dp ytube cu skateboarding.DECI E O SCZ UN GAY RATAT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mare cantaret? Tu chiar nu sti ce inseamna muzica? Daca Justin Bieber e cel mai bun, cum ramane cu The doors, Nirvana, Led Zeppelin, Green day, etc? Cred ca si Michael Jckson e mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de tare, dar din pacate cred ca e altfel si mie imi plac cateva din melodiile lui.

| JBieber a răspuns:

Tooaaaaattteee

| Viki_8355 a răspuns:

Imi place JB dar nu sunt nebuna.melodia mea preferata de la el este LOVE ME.

| Helellie a răspuns:

Este foarte tare si are un suflet mare este dragut iar piesa mea preferata este love me