| deejaydiablo a întrebat:

Ce parere aveti despre acest site: http://f33lingsonfir3.blogspot.com?

7 răspunsuri:
| DudaYeah a răspuns:

Chiar dragutz

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Foarte tare! Un sfat:ai grija cum scrii, sa verifici textul inainte de a publica postarea! Va arata mult mai bine!
Imi place aia cu facebookul la romani laughing)

| Fiction a răspuns:

laughing rolling on the floore f fain...Imi place...(in special partea cu ion si marie)

| Mary24 a răspuns:

rolling on the floor)e frumos dar aia cu ion si marie e tarelaughing)

| Eღilia62 a răspuns:

Imi place.Super alea cu Facebook Romania.

| Holyman a răspuns:

Este destul de frumos! Cum l-ai facut?

| deejaydiablo explică:

Va multumesc pentru aprecieri! totul a pornit de la monotonia unei vacantewhistling si desi sunt la inceput sper sa il imbunatatesc