| AlysaEu a întrebat:

Ce parere aveti despre:

AnimeDaisukiNine
Zombalaul
Aseadau
KawaiiPotato
Zombilici
LoveSleep
Croampa

Si despre... aaaa, mine?

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Idc toţi sunteţi nişte copii drăguţi
http://i.imgur.com/YXNOCAt.png

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu-l cunosc decat pe Aseadau, de atunci cand avea celalalt username

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

1. E o fata super de treaba si amuzanta. O dragutica. Si un pui de drăcușor in același timp laughing
2. Zombălău... Unde ești, zombie neastâmpărat? Pai zombalaaaau e tare.
3. Nu stiu, nu il cunosc.
4. Super, insa păcat ca nu a mai intrat.
5. Pretty
6. E... ăăă... Tare!
Si tu... Nu te cunosc, deci nu am o părere despre tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Owwwww, sunt un dlacusor! Ce dulce...

| TiberiuFasole a răspuns:

1.De cand am aflat de el pot sa zic ca...
Imi plac bananele. Glumesc, e o tipa faina.
2.Cand ma gandesc la Zombalaul, instant ma gandesc la, Zombalaul
3.Aseadau? Sincer nu il cunosc.
4. KawaiiPotato e chiar tare, dar sincer, nu l-am mai prea vazut pe T/A.
5.Nu i-am prea vazut raspunsurile deci nu imi pot face o parere.
6. Foarte tare frate.
7.Sincer nu o cunosc.

Si despre tine: Destul de amuzanta. Dar sincer, de ce nu m-ai pus si pe mine? Eu suparat pe tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai, sunt faina? ce dragutt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. O mare personalitate, zeita tuturor railor arogantilor si nebunilor. O scumpete pe scurt.
2. O persoana rea care spune ca 12 e mai dragut decat 9.
3. Eahhhh, ce pot sa spun... *minte* iubirea vietii mele. (Yuch!)
4. O scumpete. Un little potato scump.
5. Tot o scumpa. Dar nu a mai intrat pe TPU. Nici Kawaii...
6. IDEM Aseadau. Dar, foarte beat cand conduce.
7. Logicianul care incerca sa dezvaluie irealul faptului ca nu sunt fata.

Si tuuuuuu, tu esti o persoana rea care ma face nebuna si care, care uhhh, nu ma intelege.

Întrebări recente