| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Ce parere aveti despre farsele lui Dan Negru la Plasa de Stele?
Si care imi poate spune toate emisiunile la care a fost Dan Negru?

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

S-a gandit cineva si la faptul ca emisiunea e regizata?

| NoNameJunior a răspuns:

Farsele lui Negru sunt super tari! am ras foarte mult la cele de aseara!
si el a mai fost prezentator la,, te pui cu blondele?"si la,, Plasa de Stele".
eu atat stiu.

| Mortich a răspuns:

Mia placut de nenea ala cu sange pe el blushing

| Artemisia a răspuns:

Cam retardate.
Ma uitam si eu cand a aparut Plasa de Stele, asa din curiozitate, dar dupa aceea mi se pareau penibile.
Imi e lene sa ma uit la emisiuni cu Dan Negru pe post de prezentator, agitatia lui, ma face sa schimb canalul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai "Castigi in 60 de secunde", "Plasa de stele", o emisiune in care vizita casele sau cv de genul "Te pui cu blondele?" si o gramada de alte emisiuni il stiu de cand eram mic...e genial omul dar in acelasi timp enervant(prea agitat) si cam atat stiu, dar daca emisiunea e amuzanta nu inseamna ca intrebarea ta e demna de T/A si faza cu "pocaitul porno" nu-i un fel de blasfemie? Sau asa imi suna mie?

| Wladutz a răspuns:

laughing ba frate esti genial prin intrebarile tale laughing ba frate esti tare nu m-am mai pot opri din ras laughing laughing... ahhhh frate ce bine am ras...

*bun revenind la normalitate*
Si tu zici ca categoria Conversatii nu exista, nu? Pentru ca acolo trebuia sa postezi bah!

Răspuns utilizator avertizat
| Wladutz a răspuns (pentru AntipaticuPreasfant):

Mda am fost sarcastic straight face

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente