| Ilovehandbal a întrebat:

Ce parere aveti despre @handbal? e asa cool love struck

Răspuns Câştigător
| MiihaxD a răspuns:

Sii euu` faac`big hug ...itii las id`u meuu p privaat`batting eyelashes

7 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Puteți să-mi dați în cap, da' începe să mă plictisească chestia asta. Srsly.

| princessOfcaraibe a răspuns:

OMG! mai sunteti multzy?

| Xonia a răspuns:

Hai ca ma plictisesti...

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mie nu prea mi se pare, dar TPU = Toti Pentru Unu, deci avem loc pentru toti.

| OMarmotaO a răspuns:

Pai am inteles un ilove 2ilove 3 fratilor nu va mai opriti devine enervant

| HelpMePlease343 a răspuns:

Handball Is Everyhing...:d

| Lorya a răspuns:

Eu practi si imi place si cand ma duc la antrenamente si joc si ...am grija si de corpul meu si de sanatatea mea.

Întrebări recente