| MistretulPufos a întrebat:

Ce parere aveti despre mistreti? (va rog nu imi raniti sentimentele spunand ca ar trebui sa fim impuscati sad )

Răspuns Câştigător
| Idkidk a răspuns:

Sunt niste animale, niste fiinte, ca toti! Eu sunt impotriva omorari animalelor, eu chiar iubesc animalele, si chiar daca nu au un fizic nu tocmai placut, nu conteaza. Cum ar fi sa fim si noi in locul mistretilor? Cum ar fi? Groaznic. Si de ce sa facem niste animalute sa sufere? Sunt niste fiinte ca toti, trebuie sa ne respectam toti unul pe altul!

| MistretulPufos explică (pentru Idkidk):

Foarte frumos raspunsul tau happy

| Idkidk a răspuns (pentru MistretulPufos):

Multumesc!

14 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

M-as face zoofila pentru ei

| Idkidk a răspuns (pentru whatevernvm):

Iubesti mistretii? Te fac sa nu mai fi satanista?

| whatevernvm a răspuns (pentru Idkidk):

Cu tine sunt inumana.

| Idkidk a răspuns (pentru whatevernvm):

Stii ca te iubesc.

| R0R0 a răspuns:

Nu am o parere rea despre ei. Inca nu ne-am intalnit fata-n fata, dar nici nu cred ca vreau.

| RoyDupuis a răspuns:

Daca te prind... musc din tine! mmmm, tare gustos! am muscat dintr-un frate de-al tau cu vreo 3 ani in urma! laughing

| gemeni6226 a răspuns:

In horoscopul chinezesc eu sunt tigroaica si ma potrivesc de minune cu cei nascuti din anul mistretului tot din acelasi horoscop chinezesc.In alta ordine de idei daca Dumnezeu le-a creeat a avut un scop precis in mod sigur e nevoie si de ei in natura.

| pufulescu a răspuns:

Purceii mai ales sunt de coma, mici cu dungi si agitati!

| Staind a răspuns:

Mi-as lua vreo 3, sa-i tin in lant

Întrebări recente