| mirelushhh a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care trag "VANTURI"?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ce te face sa crezi ca intrebarea e amuzanta?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Presupun că în public, nu îmi pot imagina că eşti atât de curvă virgină încât să ţi se pară dizgraţios băşitul de orice fel. Şi tu îl faci, toţi îl facem.
Ăla în public e mai okay, dacă eşti pe o alee întunecată noaptea sau forever alone într-un bar.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Au rămas fără gloanţe

| DudaYeah a răspuns:

Oh dar stai. Tu nu ai tras niciodată vreun vânt?

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

laughing Inseamna cu nu sunt cârpiti la cur. Păi foarte bine fac! că doar nu stricam o postavă de mațe pentru o beșina ambulantă! Medicul spune ca este indicat să ne bășim! laughing așa ca le urez tuturor beșire placutaă! laughing

| Astaeparereamea a răspuns:

Se numesc partzofili laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni sanatosi carte fac parte din secta Vanturistilor

| CllaraCllary a răspuns:

Vor sa cante la orchestra.sa ia premiul de la vocea romanieibig grinrolling on the floor

| smtfk a răspuns:

Da' tu ce parere ai despre cei care le imping happy?

| DaniYW a răspuns:

Oameni liberilaughing