| TheMechanix a întrebat:

Ce parere aveti despre originala, uimitoarea si inovatoarea tigaie magica?

Răspuns Câştigător
| Făraş a răspuns:

Se pune langa Wc deci e buna ca se foloseste in loc de hartiewinking

9 răspunsuri:
| GlamiXD a răspuns:

Naspa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ruginitura ieftina pe care nu as da doi bani(nu ca bunica)Si apropo se lipeste.

| epurel a răspuns:

Eu cred ca este asdasda.

| AikkoxD a răspuns:

Am citit umilitoarea. Băi să ştii că nu-i aşa rea. Prinzi ceva muşte cu ea.

| Xtadelo a răspuns:

Scumpa domne, scumpa!

| BiancaBaby a răspuns:

phbbbbt

| IgoToHellForThis a răspuns:

rolling on the floor) ce o mai laudau aia la TV.As vrea si eu sa fiu angajata acolo sa fiu platita pentru a mintii.

| Musique a răspuns:

Face singură clătitee?

| AnimeLife123 a răspuns:

Ca o sa dispara la cosul de gunoi