| ianculescul a întrebat:

Ce parere aveti despre ringtoneurile facute de Bendeac, in care ii imita pe Fernando, Becali, Telecomandatii si Perversu'? Le puteti asculta aici daca nu le stiti http://ianculescul.com/ringtone-in-puii-mei/

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elena1234456 a răspuns:

Am vrut tonuri amuzante si am gasit, am vrut tonuri amuzante si le-am gasit, multumesc inaculescu pentru postare! Toti care au downloadat acum sa ii multumesca lui! :*

| AndaWest a răspuns:

M-am casatorit c'un barbat tampitlaughing

| Biencush a răspuns:

Sa mori de ras...

| Symonel10 a răspuns:

Le am deja.,, M-am casatorit cu-n barbat tampit. Sa moara Gibilan de nu imi suna telefonul' mare smecherie. Pune-ma pe vibratii o ora la viteza. Sa stieeeeeeeee! laughinglaughinglaughing