| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre un coleg de serviciu care a fost rugat de o sefa sa urmareasca o alta colega sa vada daca aceasta vine ametita la serviciu sau nu?
Colega respectiva mai are obiceiul sa vina usor ametita dupa o seara petrecuta la restaurant cu amicii.
Vi se pare corect si normal sa o urmareasca intruna si sa-i observe gestica, modul in care se poarta si vorbeste.sa nu o slabeasca din ochi sub nicio forma.

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Wtf, mai rău ca la grădi.

| emilitalia a răspuns:

In ceea ce o priveste pe sefa chiar este normal sa o "spioneze" din momentul in care a banuit ceva. Doar este subalterna ei. Cat despre coleg....ar fi bine sa stea in banca lui si sa cugete la faptul ca nu este frumos si nici corect sa barfesti pe cineva. Poate el sa motiveze in oarecare fel in fata sefei ca doar este baiat mare si vaccinat cu buletin. happy

| anonim_4396 explică (pentru emilitalia):

Pai e pus de sefa sa o urmareasca pe aceasta colega.

Răspuns utilizator avertizat