| AllenTJ a întrebat:

Ce parere aveti despre "vedetele" din Romania?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

In Romania NU exista vedete.Doar persoane publice.Mai nou, daca ai bani poti cumpara si faima si te poti numi "vedeta". La noi e un concept denaturat.

10 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

tonguepoy... unele sunt prea fitoase...tongue

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Mi-as da cu parerea, dar sincera sa fiu nu prea vreau sa gresesc. Cred ca sunt si "vedetele" astea oameni in primul rand...

| Beatrice_6624 a răspuns:

Foarte buna dar, nu toti care ii vz la tv fie k, cinta sau sunt actori sunt vedete, avem foarte putine vedete. ex. FLORIN PIERSIC.

| dulshe a răspuns:

Nj dc pui vedetele in parantezathinking pai sunt si fitoase, si dragute de toate natiilelaughing

| tukhey23 a răspuns:

Vedete? exista asa ceva. in romanialaughing

| AllenTJ explică:

Pai prin "vedete" se subintelege ce vreau sa zic rolling on the floor

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Unele vedete sunt frumoase, altele laudaroase si tot asa.happy Fiecare dupa felul lui.happy

Janina
| Janina a răspuns:

Vedete avem foarte putine, sunt persoane care si-au castigat statutul in timp si il merita happy

| hugin a răspuns:

1oo E la chilotel big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Își trăiesc viața din plin, cu bune și cu rele.
Pa, pa.

Întrebări recente