| Blossomis a întrebat:

Ce parere aveti:)):)))eu nu mai pot de ras:))
http://www.youtube.com/watch?v=zHddMrLCvMY

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Loolll rolling on the floor)Se pare ca a venit cu tot in jos. laughing (su*i pu7a robotule)

11 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

*vomita*P.S.fa un bine TPU`lui si schima`ti numelehee hee

| Broadband a răspuns:

****i mucii m.tii

ba esti boschetar, vrei sa murim in chinuri

| AlQaeda a răspuns:

Nici eu de greata :-&

| Gandăr a răspuns:

Scârbos.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Scărbos... la fel ca numele tău.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Scârbos *

| BOOBZen a răspuns:

Acum trebuie sa ma spal pe maini!

| KoKo56 a răspuns:

:-&

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| qLoveSmileღ a răspuns:

O scarbosenie cu S mare. straight face Mai mult m-am scarbit decat sa "rad".

Pa'pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că avea slăbăz în nas.

| Turquoize a răspuns:

Iiiiu!

Întrebări recente