| Arthur a răspuns:

Hmmm, cred ca te-ai uitat prea mult la Jackass. Cel mai bine ti s'ar potrivi "Nebunu'". Esti fan inrait al activitatilor riscante si in general tot ce tine de durere. Iit place sa infrunti orice tip de lege, fie ele ale naturii sau ale vietii de zi cu zi.
rolling on the flooryoy

| Bacemi a răspuns:

Pentru tine s-ar potrivi o porecla asemanatoare cu "Activu'". De ce? Raspunsul este foarte foarte simplu: Toata ziua esti activ! Iti place sportul si in general tot ce tine de miscare si activitate.

| AndreeaSiAndra explică:

Si mie la fel bittersweet

| мαria a răspuns:

La cat de plictisitor/are esti, nu iti trebuie o porecla. Oricum, oamenii iti uita repede chiar si numele. Incearca sa fi un pic mai activ/a.

| Kandy a răspuns:

Pentru tine s-ar potrivi o porecla asemanatoare cu "Activu'". De ce? Raspunsul este foarte foarte simplu: Toata ziua esti activ! Iti place sportul si in general tot ce tine de miscare si activitate.

Activa huh? Imi place love struck... dar nu sunt chiar o fana a sportului blushing happy

| Kidu a răspuns:

Pentru tine s-ar potrivi o porecla asemanatoare cu "Activu'". De ce? Raspunsul este foarte foarte simplu: Toata ziua esti activ! Iti place sportul si in general tot ce tine de miscare si activitate.hee hee

| Aurelia a răspuns:

La cat de plictisitor/are esti, nu iti trebuie o porecla. Oricum, oamenii iti uita repede chiar si numele. Incearca sa fi un pic mai activ/a.
laughing

| DeeAnna. a răspuns:

Pentru tine s-ar potrivi o porecla asemanatoare cu "Activu'". De ce? Raspunsul este foarte foarte simplu: Toata ziua esti activ! Iti place sportul si in general tot ce tine de miscare si activitate.

Asta mi-a iesit...Nu e cine stie ce...Merci mult pentru site!:*

| hate1t4ll a răspuns:

Pentru tine s-ar potrivi o porecla asemanatoare cu "Activu'". De ce? Raspunsul este foarte foarte simplu: Toata ziua esti activ! Iti place sportul si in general tot ce tine de miscare si activitate.

| iiulia52 a răspuns:

Activa`laughing

| andreea_8373 a răspuns:

A spus in test ca la cat de plictisitoare sunt nu imi trebuie o porecla!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activistu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tine s-ar potrivi o porecla asemanatoare cu "Activu'". De ce? Raspunsul este foarte foarte simplu: Toata ziua esti activ! Iti place sportul si in general tot ce tine de miscare si activitate.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea duduneea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Energie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cat de plictisitor/are esti, nu iti trebuie o porecla. Oricum, oamenii iti uita repede chiar si numele. Incearca sa fi un pic mai activ/a.
:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bibi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Broto-fix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kostea_Boyyy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printesa punk pentru ca ma imbrac punk uneori emo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cap sec

| UnOarecare a răspuns:

Cel mai bine ti s'ar potrivi "Nebunu'". Esti fan inrait al activitatilor riscante si in general tot ce tine de durere. Iit place sa infrunti orice tip de lege, fie ele ale naturii sau ale vietii de zi cu zi. (cica asta sunt eu ) laughingrolling on the floor

| waf a răspuns:

``Activu`` mersi pentru site, dar nu e cine stie ce...