| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot faca ce am virus troian? in afara de reinstalarea windowsului...plz

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Învață să scrii.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Depinde ce fel de trojan ai. Poti sa-ti iei un anti-virus si poate se rezolva. De unde stii ca ai un trojan daca nu ai antivirus? Nu meriti sa ai calculator.

| alecks4you a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Pai am avast si ala imi scrie ca am troianstraight face

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru alecks4you):

Inseamna ca ti l-a sters. straight face Ai peste 40 de ani?

| irrumator30 a răspuns:

Incearca sa scanez intregul sistem, si el iti va spune cum stai cu sanatatea calculatorului. Pune-ti un antivirus mai acatarii, AVG de exemplu, e gratis, si da-i scan iar. Apoi curata virusii. Bafta!

| Ţăpeşu a răspuns:

Trebuie schimbat hard diskul. Si eu am avut.

| yosirestu a răspuns:

Daca ai un virus trojan nu poti sa faci altceva in afara de a reinstala windows-ul

| rodica1983 a răspuns:

Daca gasesti un antivirus bun dai un scan si o sa mearga fara reinstalarea Windows-ului

| jastin2013 a răspuns:

Descarca Kaspersky Antivirus 2012 versiunea trial si activezi pe 30 de zile si dai scan. Dupa ce til gaseste dai curatare si s-a sters. Am avut si eu un troian si s-a rezolvat.

| sergo250 a răspuns:

Nu poti reinstala windowsu din cauza troianului are un v-ar da meo si 3 virusi periculosi 1Doctor nebun 2Calul troian 3Viermele ai grija troianu al are varumiu tot ce trebuie sa faci e sa iti schimbi hard diskul sau sati cumperi altu ori imprumuti de la un prieten pana reinstalez win bft