| xElenaH a întrebat:

Ce prof` va sperie mai tare laughing))? p` mine aia de mate si profu de franceza :O.are ceva cu mine tongue

Răspuns Câştigător
| ticaela a răspuns:

Ala de fizica pentru ca seamana cu Enstein...are o un par luuuuuung si si0l aranjeaza de zici ca ii greierele din Veronica si vine imbracat tot timpu cu un sacou cusut de pe vremea tracilor si cu o cravata foooarte colorata cu floricele.
Si profa de mate(dira)umbla de parca ar fi un strut lovit in c** sau parca ar fi constipata de aceea porecla ei este constipata si se mai si imbraca ca strabunicarolling on the floorrolling on the floor

16 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Profa de mate.

| DaVà a răspuns:

Pe mine profesoara de Informatica crying

| Pralină a răspuns:

Pe aia de infooo o urassssccc! nu stiu de ce dar mi se pare ca dupa ce m-am prins askultand muzicaa la MP3 in ore cred ca are ceva cu mine:tlaughingopps

| JustMeBăi a răspuns:

Profu' de romgleză.

| Pisicuța a răspuns:

Profa de...mate![ma sperie cu exercitiile alea pe care le numeste "frumoase"]

| HepiBăluuns a răspuns:

Profu de religie.e un tap.i-as face cadou un pachet promotie de la gillettehappybig grin

| Bylok a răspuns:

Proful de mate

| AliceHappyGirl a răspuns:

Proful de informatica straight face E crizat rau straight face

| SalutTpu a răspuns:

Aia de fizica si francezabig grin

| Rebeca2911 a răspuns:

Aia de chimiee :-ss

| Mariinaa a răspuns:

Uneori profa de romana (noi o numim SATANELA),oleaca si profu' de matematica si cel mai cel, profu' de chimie (ne sparge pe sistem, cicahee hee)
pa, pa

| Kerli a răspuns:

Profa de franca
parca ar fi din pestera. nu a auzit nici de pensera nici de pasta de dinti rolling on the floor

| AlcoholicSmile a răspuns:

Mate, franceza, biologie rolling on the floor

| Raluu01 a răspuns:

La mate eu am o femeie de nota 100000000000000000000000000000, o ador si sunt foarte norocoasa cu ea. Mie nu imi place cotoroanta de bio si baba-cloanta de tehno :-&

| Sk8_3651 a răspuns:

Ce-a de matex_X si cea de franceza

| mirunica99 a răspuns:

Aia de istorie laughing
Si ala de sport sad