| anonim_4396 a întrebat:

Ce proprietati au aurul si argintul? Daca purtam aur sau argint ne pot influenta santatea sau dispozitia?

3 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Sanatatea si dispozitia se modifica daca esti aproape de Dumnezeu. Poti gasi o biserica buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Argintul ne poate da p iluzie mai slaba dar aurul ne poate arunca puternic in figuratie

mira
| mira a răspuns:

Exista opinii cu pretentii de stiinta ca anumitor persoane li se potriveste un anumit metal protector. Ele dateaza inca din Antichitate. Mira