| irina20 a întrebat:

Ce purtati mai mereu in buzunare(genti)?

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Datoriile, si astept hotii de buzunare rolling on the floor

20 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Bani si tel... fara acestea sunt nimeni laughing Cheile nu prea conteaza, am unde sa dorm daca e.

| Hombre a răspuns:

Praful de pe toba.

| βǿβǿ a răspuns:

Batista, ruj, farduri, bani, parfum

| Luori a răspuns:

Niciodată nu o sa îmi lipseasca creionul meu pentru ochi!

| elyssa20 a răspuns:

Banii, telefonul, fardurile, crema de maini, parfumul, batistute parfumate, absorbante, tampoane de zi, un pixulet, o cutie de antinevralgic, gumita de mestecat, elastic de par si cred ca atat, cred doar laughing

| SatanaInIzmene a răspuns:

Tigarile si poza cu iubita mea...mda whistling

| Alex_7297 a răspuns:

Telefonul, banii, cheile.

| Lawrence a răspuns:

1. Telefonul
2. Banii
3. Cheile

| Alisa a răspuns:

In buzunare nu imi pun aproape niciodata nimic. Doar in geanta: telefonul, portofelul, abonamentul, cheile de la casa si de la camera, servetele, un absorbant, luciul de buze, nelipsita mea oglindalove struck, clama de prins parul, un pix, si cam atat. big grin

| Georgianna3723 a răspuns:

Telefonul, cheile, banii, cardul, cateva farduri, tampoane(nu se stie niciodata), o mini-apa de parfum, servetele, guma de mestecat si.cam atat!

| nodeerskulls a răspuns:

Telefon, abonament RATB, guma de mestecat, lucruri de prins parul, pix si agenda micuta pentru idei/schite, bani. Am buzunare mari laughing

| marius14 a răspuns:

Telefonu si banii

| piroo a răspuns:

@roby, ai spus-o laughing
Telefonul, banii, tigarile laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tigarile si telefonul.

| Andrei20 a răspuns:

Tigarile, Bricheta, cheile, Intodeauna o scobitoare si bani daca amhappy

| vikutza a răspuns:

Telefonul si banii

| alle_7608 a răspuns:

Pai tigarile bani chei farduri si o oglinda si telefonul

| Dada11 a răspuns:

In geanta telefon, luciu de buze etc. In buzunar telefonul.