| Barajag a întrebat:

Ce purtati pe sub pijamale? Eu port niste gogosari de la mamaia, dorm ca un bebeluslaughing

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Oo ursulika in gogosari smug merita vazut (joke!) laughing.
Eu port ceva invizibil tongue. Glumesc.

18 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Interesanta combinatia! Era mai grav daca purtai gogonele de la tataia!

| Roby67 a răspuns:

Nu mult. Numai maini gingase de femeie

| Serena1993 a răspuns:

Eu nu port nmclaughingrolling on the floor)

glumeam

| Derye a răspuns:

Eu nu port pijamale normale. Eu am pijamale de piele V_V

| Xonia a răspuns:

Costumu lu` Evahappymai mult decat comod

Ps: glumesclaughing

| Crisstina a răspuns:

Costumul lui Eva big grin

| AshuraElric a răspuns:

Gogosari (chiar nu inteleg de ce acest nume... minunat acum trebuie sa dau pe wikipedia "istoria gogosarilor")Ce darnica e mamaia (sper ca nu te referi la statiune)laughingface totul pentru binele nepoteilor eilaughing... mie mamaia imi dadea doar halate (cine le purta? la cat de uituca pot fi uneori ma mir ca nu ies iarna afara in pielea goalalaughing)eu prin pijamale inteleg:pantaloni lungi (vara mai subtiri)si tricou (inclusiv iarna)si atat (trebuie sa lasi corpul sa respire)laughingsa fi liber ca pasarea ceruluibatting eyelashes(o iau razna)aia care dorm in pielea goala stiu ei ce stiubatting eyelashesrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pielea pe dos+lenjerie intima(maieu si chiloti)hee hee.

| cretzufinish a răspuns:

Eu port ori budigai scurti si stramti in partea de jos gen http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=61&ty=58 ori string cu pijamale, ori direct pijamale...depinde cu cine dorm :))

| Razvan a răspuns:

Eu am cojocul pe mine+un fes+manusi.Cred ca incepe sa ninga pe la mineworried

| Cσσкiє a răspuns:

Dar de unde ştii că toţi purtăm pijamale? tongue

| madycumada a răspuns:

Buna!kiss
Pai sub pijamale nu mai port nimicbig grin
Ma simt mult mai libera. Unii poarta chilotistraight face Fiecare cum ii placehappy
Pa'pa! O zi faina! >big grin

| anamaria_9605 a răspuns:

Eu nu port nimic.happylaughingglumeam. te pup.byeLkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eliana cum sa porti ''gogonele'', tu te-auzi ce spui? =))nu de alta, dar vad ca nici gluma nu stii sa faci;))din pricina ca nu stii ce's gogonelele
http://www.webdex.ro/online/dictionar/gogonea

| nicusor19 a răspuns:

Eu prot boxeribig grin

| pwp a răspuns:

Eu nu dorm in pijamale.cu un tricou lung si chiloti! e foare comod!
pantalonii de pijama nu ii mai suport!

| Frrramboise a răspuns:

Dorm ca o bebelusha atunci cand nu port pijamale,(ci doar costumul primit de la mama) si cand sunt cu cineva in patutz...(costumul e doar frumos, nu imi prea tine de cald)

| Brotacelu a răspuns:

Eu dorm in chiloti, iar daca ma vezi ca dorm in altceva decat in chiloti inseamna ca am ajuns beat acasa si am adormit imbracat laughing))