| BloodPrison a întrebat:

Ce rautaciosi sunteti voi de la categoria asta sad

20 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mai bine rautacios decat prost...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa ramai

| Bya132 a răspuns:

Mă simt atât.atât de...

BINE!

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Kazimir a răspuns:

Pofta buna la supt... acadeaua...

| giuly a răspuns:

Mhm...

Acum cara'te.

| pinguinuVerde a răspuns:

Nu suntem ''răutăcioşi'', aşa suntem noi.

Noapte bună şi ţie happy

| Pralină a răspuns:

Bine...

Ştim...*rânjeşte*

Te sunăm noi!

| Gumã a răspuns:

Probabil devil.Hai jet`daici

| EVERYBODY a răspuns:

Vaai...de mult nimeni nu ma mai flatat așa...
Mulțumesc!

| FucktheSystem a răspuns:

So? Daca suntem rautaciosi, pa pa, ne vedem in alta viata.

| Dumnezău a răspuns:

Nu suntem rautaciosi, e doar o stare parapsihologica indusa probabil de excesul de bautura si LSD...te poftim pe usa, cu pasiune.winking

| MiHaI a răspuns:

Thanks little bit...

| Radioactive a răspuns:

Nu mi se pare ca suntem rautaciosi...ci doar, avem ceva in comun, stii si tu, se numeste "simt al umorului". In dragoste si-n T/A e permis orice!; p

Răspuns utilizator avertizat
| Kuzco a răspuns:

Şi ce dacăăăăăăăă?
hai pa

| Nimic00 a răspuns:

Shakira...așa îi spunem noi în școală profei de franceză.o babă care e scuipată pe sacou în fiecare oră laughing

Și...de ce crezi că cei de la T/A sunt răutăcioși?

| Anonim69 a răspuns:

Aha,pa.

| lowfive a răspuns:

Imi pare rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ți place, nu mănânci.