| anonim_4396 a întrebat:

Ce retardată:
http://www.TPU.ro/......-mi-funda/
Întrebare: De ce trebuie sa avem parte doar de tipe din astea? Nu ar putea fii lumea mai bună fara ele/ei (mai nou sunt si astfel de băieţi) :|?

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Alta necastrată

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

In p. mea acum 2 0000 de anii erau numai cazinourii si nu erau femei jucam poker si beam bere non stop acu au aparut in p. mea femeilee dintr-o nava extraterestra in p. mea

| Gumã a răspuns:

Ar putea, totul ar fi frumos, vesel fara mopuri.*viseaza*

8da click pe link` si se trezeste*

De ce noii? cu ce`am gresit?

| TeoPT a răspuns:

Mie îmi place să îmi mai bat joc de ei. Dacă vă enervează, ignorați-i.

Nu o să scriu mai mult pentru că sunt sigur că știi deja părerea mea.

Baftă

| MeGustaaa a răspuns:

Mda nu ai ce sa le faci

| Saya_1767 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Vd_ezOsin_g
Uite la 4:12, cred ca asa face saracu' cand afla cati pamanteni il urasc...
E o pustoaica de 9-10 ani, nu mai mare...la ce te astepti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiindcă.ăăă, mă mai gândesc dar cre`că fiindcă n-au aia, treabă în viață și.pff. se întreabă zilnic cât.hmm.preocuparea lor principală este aceea de a afla cât poarta idolul lor la ciorapi.

| Cry0gen a răspuns:

Raspuns: Pentru ca fara ei n-am avea retardati de care sa radem!