| GabrielICG a întrebat:

Ce s-a intamplat cu intrebarile alea misto de pe TPU gen "prietenul meu si-a dat drumul pe telefonul meu pot sa raman insarcinata? "
rolling on the floor)

30 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Păi acum prietenul meu s-a mai maturizat. Termină pe lucrurile lui, deci el rămâne însărcinat.

| RAY a răspuns:

Poate ca au devenit mai culti sau acuma pun in practica intrebarile lor cine stie

| GabrielICG explică (pentru RAY):

Cine stie laughing), poate happy

| RAY a răspuns (pentru GabrielICG):

In orice caz fugi cand ai ocazia fugi dincolo cat mai departe de Romania, tara asta va deveni ultima din univers ca nivel de educatie, inteligenta, cultura, mi-am exprimat parerea si eu la o piesa gata uni cu jigniri, suntem de rasul lumi, pe alte canale nu exista asa ceva

| GabrielICG explică (pentru RAY):

Romania e raiul oamenilor inteligenti stii de ce? pentru ca e plina de prosti cu care te poti juca laughing)

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pauza de masa.

| R0R0 a răspuns:

Au disparut

| GabrielICG explică (pentru R0R0):

Pacat laughing era caterinca mare inainte pe TPU happy

| R0R0 a răspuns (pentru GabrielICG):

Oricand erai prost-dispus, intrebarile de la Dragoste& Sex iti aduceau zambetul pe buze.

| GabrielICG explică (pentru R0R0):

Da laughing) eu asa am aflat de TPU happy

| R0R0 a răspuns (pentru GabrielICG):

Pe bune? laughing

| GabrielICG explică (pentru R0R0):

Pe bune ce? laughing

| R0R0 a răspuns (pentru GabrielICG):

Pe bune că ti-ai facut cont doar pentru ca ai vazut intrebari amuzante pe site? laughing

| GabrielICG explică (pentru R0R0):

Dea laughing)) eu stau pe aici la caterinca, am folosit la inceput contul ca un experiment dupa a devenit caterinca laughing oricum e interesant TPU

Tu de ce ti-ai facut cont Luv?

| R0R0 a răspuns (pentru GabrielICG):

De curiozitate

| Copac13 a răspuns:

Mi-e dor de intrebarile alea

| GabrielICG explică (pentru Copac13):

Si mie laughing

| Copac13 a răspuns (pentru GabrielICG):

Da ma cand intrai al dragoste si s-ex si radeai 3 ore ca prostu

| GabrielICG explică (pentru Copac13):

Da da da laughing)), era prea tare sectiunea aia inainte laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi exemplul tău e prea evident că e postat în derâdere. Acum normal că se găsește unul să raporteze.

| GabrielICG explică (pentru anonim_4396):

Hahaha ce oameni laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabrielICG):

Plus că tipa care administrează site-ul e foarte intolerantă la astfel de umor. Prima admină a TPU-ului era mai de gașcă.

| GabrielICG explică (pentru anonim_4396):

Problema ei, spune-i sa se mai calmeze laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabrielICG):

Păi se calmează, după ce șterge tot.

| GabrielICG explică (pentru anonim_4396):

Eiiiii laughing), mai bine lasa si se calmeaza fara sa stearga no? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,site-ul e pentru a ajuta, nu pentru trolls.
Mai sunt si handicapati asa, ca doar suntem in Romania.

| evelinna01 a răspuns:

Ei si tu acum. S-a mai desteptat lumea. Doar pentru ca esti anonim aici, nu inseamna ca nu se si poate rade de tine laughing

| GabrielICG explică (pentru evelinna01):

laughing)) oricum erau tari intrebarile alea happy

| evelinna01 a răspuns (pentru GabrielICG):

Adevarat happy

Întrebări recente