| Papusicaaaaaa12321 a întrebat:

Ce s' ar intampla daca intr-o zi toate femeile ar disparea?

Răspuns Câştigător
| Etiquette a răspuns:

Pentru început bărbaţii ar începe să şi-o dea pe labă, apoi s-ar plictisii şi ar începe să îşi confecţionze sau să îşi cumpere tot felul de găuri care să reproducă cat mai realist vaginul!
S-ar plictisii şi de asta şi ar începe să o arda anal, ca între "băieţei".
Apoi, bărbaţii s-ar rării, şi ar începe să creeze noi metode de reproducere, şi aşa ar reapărea pe pamânt femeile.

21 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Rasa umană ar dispărea, Puicuțaa!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Ar disparea si barbatii.De la atatia hemoroizi...

| baru a răspuns:

Sall. Asa se spune: Daca vrei sa ai necazuri, te iei dupa o femeie. Sa nu uitam ca aproape toate razboaiele au fost declansate tot de femei. Cele mai bune spioane, tot femeile sunt. Deci: -------Pa!

| effect a răspuns:

Ar disparea si barbatii
Pentru ca nu rezista fara femei :-)

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

1.Baietii ar muri de foame pentru ca fete=servitoare pentru ei
2.Nu ar mai exista oamenii deoarece toti ar muri pentru ca barbatii nu pot face copii
3.Totul ar fi jegos
4.Nu ar exista scoli
5.Nu ar exista mall-uri
6.Toti s-ar imbraca ca ****
7. Celor care le place ***-ul ar face cu barbatii deci ar fi multi g*y
8.Violatorii ar viola barbatii

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate așa bărbații ar fi mai "cuminți"!
Pa, pa.

| n3xt a răspuns:

S-ar face linişte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ar mai avea Fizz cu cine să facă videoclipuri.

| Muciletă a răspuns:

C...cum adica să dispar?!straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ar mai fi natalitate.

| Șttefania a răspuns:

Barbatii au murii

| Nimic00 a răspuns:

Viata nu ar mai avea sens pe Pamant!

| Kazimir a răspuns:

Un singur cuvant: masturbare

| Alysée a răspuns:

Fntezii gay-esti, ha?

| Bya132 a răspuns:

Bărbații nu ar mai minții.

| zalisa a răspuns:

N-ați mai avea ce...laughing

| Ingerash a răspuns:

Ar disparea si barbatii ca nu ar mai avea cine sa faca copii

| PastilăBă a răspuns:

Sau inca un cuvant @Kazimir:GAY!smug

| Mitsa a răspuns:

I'am spus asta prietenului meu [ doar ca am zis de fete ] si el a zis ca mai bine f.te caini si pisici decat sa f.ta baieti.rolling on the floor

| Mandy a răspuns:

Depinde de perioada de timp pentru care ar disparea.

| pwp a răspuns:

In scurt timp, ar disparea toata rasa umana