| Șâret a întrebat:

Ce să fac să devin președinte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caca.

15 răspunsuri:
| sasljllaf a răspuns:

Spune ca ai fost nu stiu eu in ce partide, spune-le poporului ca dai toate salariile inapoi si te voteaza lumea la greu.

| Foxylicious a răspuns:

Sa astepti!

| Reinkaos a răspuns:

Sa furi cat mai mult!

| alexshobyx a răspuns:

Poate presedinte pe scara blocului tongue .Glumeam.pentru asta trebuie sa ajungi un bun politician, adica sa le ai cu mintitul si sa te creda lumealaughingin asa fel incat si tu sa crezi ce spui laughing.Sa fi un bun orator. Si in special sa porti ceva VIOLET, chiar si lenjeria tongue

| Madaliinaaa a răspuns:

E o gluma nu? Ca sa devii presedinte e foarte greu straight face Trebuie sa ai idei, sa ajuti lumea si sa ii lasi sa isi exprime parerea liber. Sper ca te-am ajutat. happy Succes.

| LotusRadioactiv a răspuns:

Ramai repetent o clasa sau doua. Sigur vei reusi.

| Bylok a răspuns:

Immm thinking

Trebuie:
-sa ai 8 clase terminate
-sa nu auzi bine/sa nu vezi bine
-sa fii mic/a de inaltime si bine facut/a
-sa ai cateva costume scumpe
-sa ai o mapa cu acte
-sa stii sa faci misto
-sa ai pile
-sa ai putin par in cap ca sa pari ca tu chiar te stresezi cu problemele Romaniei
-sa stii sa cheltui banii "cu cap"
Daca indeplinesti aceste conditii... FELICITARILE MELE!

| sabilopod a răspuns:

Il omori pe base big grin

| Balboa a răspuns:

Faci asa: la liceu te duci pe filologie, dupa care faci Dreptu. Devii avocat, intri in politica si te faci Emil Boc [ sau ceva de genu ] dupa care dai dovada de incredere, ajungi mai talentat ca Base' si te votam presedinte peste cativa ani.

| Anduuu a răspuns:

Daca vrei sa fii presedinte pentru o zi.candideaza in 2012 si apoi pe la ora 23.00 cheama televiziunea si incepi sa sari si sa spui." sunt presedinte! sunt presedinte!" si poporul se va bucuralaughing sper ca intelegetii

| DaVà a răspuns:

Sa nu vezi cu un ochi, sa vinzi flota si sa... furi calitatea cea mai importanta

| Loveis4free a răspuns:

Violeaza-l pe base,baga-l intr-o cutie de carton ca tot e mic si incape,apoi te duci si te razi in cap de sa-ti ramana par numai asa cate putin pe parti, faci operatie de imbatranire, si dupa ce te recuperezi cateva luni intri in parlament cu o mapa in mana si spui"M-am intors de la curve.Hai sa discutam problemele tarii."

greece12
| greece12 a răspuns:

Fura tot fara sa fii prins.

| AlexAleex a răspuns:

Sa te duci BCR si sa ceri 30 de milioane si sa l mituiesti pe presedinte sa te lase in locul lui ei bine si daca nu vrea ii tragi niste pumni...