| FuNNkY24 a întrebat:

Ce scuze aveti cand nu va-ti facut temele?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Doamna profesoara va rog sa ma scuzati...dar chiar m-a durut in cur de tema dumneavoastra

| ShimmEr a răspuns (pentru Apache):

Am spus si eu asta.dar.m`am ales c`un 2 xD

18 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai:
mi-am uitat caietul acasa
-mi-a fost rau
-am fost plecata
-i-am imprumutat caietul unei colege si ea nu mi l-a adus inca
-la profa mai uituca:ne-a dat termen pana maine, nu ne-a dat exercitiu respectiv, a spus ca il rezolvam impreuna.

cam astea imi vin in minte.

| LoL a răspuns:

-mi-a mancat cainele tema
-mi-a mancat pisica tema
-mi-a mancat un soarece tema
-mi-a mancat tata tema (criza asta isi spune cuvantul)

| Puţifer a răspuns:

N-am avut hârtie igienică (e criză) şi a trebuit să mă şterg cu tema

| lalalalallll a răspuns:

Am fost la țară, am avut probleme de familie, am fost bolnavă.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Profa a zis "sa va faceti tem" acel "va" inseamna ca trebuia sa ne strangemi toti laolalta si sa ne facem impreuna, dar eu i-am asteptat ore in sir sa vina la mine sa ne facem tema (ma gandeam ca sau prins singuri ca trebuiau sa vina) si nu au venit de ci singur nu mi-a fac asa ca ei sunt de vina laughing

| blueangel99 a răspuns:

Dar eu chiar îmi fac temele.
Niciodată nu am venit la şcoală fără teme tongue

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Oare care scuza?! raised eyebrows

Mi-a mancat sora-mea tema! smug

| Lullly a răspuns:

Faimoasa replica:
Mi-a mancat cainele temastraight face

| CrowUp a răspuns:

Apelez la dreptu de A NUMI FACE TEMA*fie sfant acest drept*laughing

| diaηα a răspuns:

Pai
-nu m-am simtit bine
-am fost plecata
-mi-a fo lene sa scot caietu` din ghiozdan
sau cea mai buna scuza
"Nu am stiut nimic! Imi mai explicati odata?"

| Cåpåċεl a răspuns:

Nu am stiut sa o fac.rolling on the floor

| αηdяεy a răspuns:

-Mi-a fost lene
-Nu am avut timp să o copiez in clasă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi nu mai sunt la varsta scolii, pentru unii ar merge scuza: "N-am gasit pe TPU rezolvarea problemei."

| liii a răspuns:

Mi-a ros papagalul temalaughing(mie mii s-a intamplat de mai multe oribig grin)dar mai bine scrie si tu 2 randuri sa vada macar ca "te-ai chinuit"

| LifeIsABadJoke a răspuns:

Mia murit străbunica si trebuie să mă duc la înmormântare, m-a durut stomacul ingrozitor si nu am putut să o fac