| StoneHeart_2297 a întrebat:

Ce se intampla cand un satanist si Justin Beaver(bieber)&Selena Gomez se intalnesc http://i.imgur.com/yNGar.png

5 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Ok se intalnesc laughing dar ce e chestia aia roz pe care o numeste creier? laughing Mai trebuiau si cativa inorogi daca tot spune legende despre creierul lui cap de mop laughing Nu are asa ceva!

Ar fi bine sa fie reala toata povestioara aia laughing

| AiLăvMi a răspuns:

Jb are creier?! Uat da fac

| DudaYeah a răspuns:

Pe asta l-am inteles si iti dau un 100+ laughing

| DrunkShepp a răspuns:

Ok asta a fost mai bun ca am inteles macar ce se petrecea dar in rest la faza cand trebuia sa o omoare pe fufa aia de Selena u am inteles ce zicea satanistu' tau!

| BlackVeil a răspuns:

Jb's brain? Bullshit!